• Головна
  • Зниження ціни на газ сприятиме стабілізації на ринку праці
коментар
14:41, 17 грудня 2013 р.

Зниження ціни на газ сприятиме стабілізації на ринку праці

коментар

Голова обласної Федерації профспілок Неля Паламарчук звертає увагу на те, що, незважаючи на суспільно-політичну ситуацію в нашій державі, для профспілкових організацій всіх рівнів пріоритетними напрямками діяльності є сприяння зайнятості населення, забезпечення гідних умов праці та своєчасна і повна виплата заробітної плати працівникам. Поряд із тим, профспілки не можуть діяти автономно від держави, ігноруючи соціально-екномічні показники розвитку.

На думку Нелі Паламарчук, зниження ціни на газ за підсумками зустрічі Президента України с Володимиром Путіним дозволить підприємствам припинити скорочення робочих місць і створити нові вакансії та посилити гарантії соціального захисту своїх працівників. Вона переконана, що, завдяки раціональному розподілу бюджетних коштів, у нашій країні вдасться подолати прояви негативних тенденцій на ринку праці. Неля Анатоліївна зазначила, що влада може розраховувати на підтримку профспілкових організацій, якщо державна політика не порушує основних прав працюючих і забезпечує їх гідною винагородою та гарантує безпеку на роботі.

Голова обласної Федерації профспілок сподівається, що зекономлені кошти за енергоносії будуть спрямовані на розвиток нових перспективних проектів різних галузей економіки.      

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...