![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
коментар
16:05, 17 грудня 2013 р.
Газові домовленості покращать рівень життя людей
коментар
Під час зустрічі в Олевській райдержадміністрації депутат районної ради, авторитетний лікар, лідер громадської думки Михайло Іванович Садовий прокоментував вчорашнє підписання домовленостей між Україною та Росією.
«Головне питання, яке вдалося вирішити на останньому саміті у Москві – це різке зниження ціни на російський газ. Підписані домовленості дають впевненість у тому, що соціально-економічний розвиток країни безумовно отримає новий імпульс, покращиться й рівень життя. Разом з тим, підписані документи не ведуть до зміни європейського вектору у внутрішній політиці нашої країни, – говорить Михайло Іванович.
Підписані в Москві домовленості є підтвердженням, передусім, того, що Президент України відстоює національні інтереси держави, - наголошує Михайло Садовий.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
16:50, 24 липня
11:49, 16 липня
live comments feed...