• Головна
  • Домовленість між Україною та Росією вже набула історичного значення
коментар
12:50, 18 грудня 2013 р.

Домовленість між Україною та Росією вже набула історичного значення

коментар

Депутат Чуднівської районної ради від Партії Регіонів Микола Шваб вважає, що робоча поїздка Президента України Віктора Януковича до Російської Федерації, результатом якої є надзвичайно важливі для нашої країни домовленості, вже набула історичного значення.

Зниження ціни на російський газ майже на третину безпосередньо вплине на економіку та рівень життя наших громадян. Це дозволить уникнути збільшення безробіття, а п’ятнадцятимільярдний кредит під невеликий відсоток дасть можливість підняти економіку. Реалізація цих домовленостей дає підстави сподіватися на прийняття повноцінного бюджету на 2014 рік, який має стати бюджетом соціального розвитку країни. Це і є головним для кожного громадянина України.

«За великим рахунком кожен із нас, до якої б політичної сили не належав, хоче добра і благополуччя своїй родині, своїм близьким, а значить, своїй країні, - впевнений депутат. - А досягти цього можливо лише за умови розвитку багатосторонньої зовнішньої політики, яка має базуватися на дружніх добросусідських стосунках із західними та східними партнерами. Ті, хто дійсно турбується про долю своєї держави, повинні негайно взятися до роботи і шляхом переговорних процесів знайти вихід із ситуації, що склалася на сьогодні в країні».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...