• Головна
  • Національні інтереси держави на міжнародній арені є вигідними для України
коментар
15:59, 18 грудня 2013 р.

Національні інтереси держави на міжнародній арені є вигідними для України

коментар

Коментуючи суспільно-політичну ситуацію в Україні, заступник голови обласної організації Партії регіонів Віктор Куницький наголошує на тому, що, незважаючи на спроби опозиції дискредитувати владу в очах громадян, Президент України та Кабінет Міністрів продовжують злагоджено й продуктивно працювати. Вище державне керівництво усвідомлює свою відповідальність за долю кожного громадянина і робить все можливе для того, аби гарантувати високі соціальні стандарти та забезпечити безперебійне функціонування всього господарського комплексу країни.

Віктор Генріхович вважає підписання ряду угод між Україною та Російською Федерацією вагомим аргументом на користь того, що ситуація в Україні є повністю контрольованою. Останні домовленості свідчать про вміння Віктора Януковича відстояти національні інтереси держави на міжнародній арені та досягти порозуміння з максимальною вигодою для України.

За словами Віктора Куницького, Партія регіонів підтримує курс Президента України щодо незмінності зовнішньополітичних пріоритетів держави. Політична сила виступає за національну єдність, взаєморозуміння в суспільстві та недопущення проявів агресії. Він переконаний, що завдяки об’єднанню зусиль влади і громадян вдасться побудувати стабільну й процвітаючу державу, яка гарантуватиме кожній людині впевненість у майбутньому.

Оголошення
live comments feed...