
фото
16:04, 20 грудня 2013 р.
На Михайлівській вперше відкрили ялинку для дітвори
фото
Урочисте відкриття та запалення дитячої ялинки на перехресті вулиць Михайлівська – Лятошинського відбулось сьогодні, 19 грудня 2013 року, за участі учнів загагальноосвітніх шкіл м. Житомира, Житомирського академічного обласного лялькового театру і керівництва міста.
Маленькі житомиряни розповіли віршики, водили хоровод, танцювали, одержали солодкі подарунки і взагалі весело провели час. про це інформує управління по зв’язках з громадськістю міськради.
Присутніх на святі маленьких житомирян, їхніх вчителів, а також батьків із Днем Святого Миколая привітав Житомирський міський голова Володимир Дебой.
«Сьогодні ми вперше в Житомирі на цій сцені встановили ялинку саме для дітей, ялинку, яка прикрашена іграшками, що виготовили діти разом із батьками та вихователями. Ця ялинка встановлена завдяки тому, що в місті працює команда однодумців і, звісно, завдяки вам, маленькі житомиряни», – зазначив Володимир Дебой.
Також міський голова побажав присутнім яскравих новорічних свят і щоб всі були здорові.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
KSE Foundation втретє інвестує $1 млн у розвиток українських талантів: Як отримати грант Talents for Ukraine?
Новини компаній
15:00
24 березня
20:35
23 березня
19:25
23 березня
12:25
23 березня
21:41
21 березня
ТОП новини
Оголошення
12:56, 14 березня
1
09:07, 24 березня
6
10:39, 20 березня
3
live comments feed...