![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
коментар
08:35, 20 грудня 2013 р.
Захист національного виробника – пріоритет у діяльності влади всіх рівнів
коментар
Захист національного виробника – пріоритет у діяльності влади всіх рівнів. Адже від цього залежить розвиток вітчизняної економіки, рівень життя кожного громадянина. Наразі необхідно витримати паузу у стосунках з ЄС для того, аби якомога якісніше підготуватися до створення зони вільної торгівлі з європейськими країнами. Таку думку висловлює громадський діяч, генерал у відставці, голова правління громадської ради при ОДА Леонід Антонюк.
Спілкуючись із підприємцями та промисловцями області, можу відмітити, що не всі зможуть конкурувати із товаровиробниками з Європи. Адже вітчизняним бізнесменам потрібно модернізувати виробництва, а на рівні держави адаптувати законодавство.
Євроінтеграційного напрямку не заперечує ніхто: ні влада, ні громада. Час спільними зусиллями активно напрацювати шляхи мінімізації ризиків вступу Країни до ЄС. Ми повинні боротися в першу чергу за наші національні інтереси та добробут кожного окремо взятого громадянина у державі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
06:49, 24 липня
4
14:56, 15 липня
live comments feed...