• Головна
  • У провадженні за подіями 29-30 листопада на Євромайдані допитано понад 200 осіб
звернення
17:00, 20 грудня 2013 р.

У провадженні за подіями 29-30 листопада на Євромайдані допитано понад 200 осіб

звернення

Про це повідомив Генеральний прокурор України Віктор Пшонка, виступаючи сьогодні з трибуни Верховної Ради України.

Про це сайт сповіщає відділ зв’язків із засобами масової інформації  Генеральної прокуратури України.

Зокрема, за його словами, слідство наразі працює у трьох основних напрямах.

«Це встановлення причетності і ступеню винуватості, по-перше, керівництва та працівників підрозділу міліції особливого призначення „Беркут”, по-друге, встановлення державних посадовців, котрі мають відношення до прийняття певних рішень, або навпаки – до бездіяльності, що призвело до порушення закону і тих наслідків, які сьогодні маємо, по-третє, організаторів провокацій та безпосередньо тих осіб, які ці провокації здійснювали», - сказав Віктор Пшонка.

Він також зазначив, що станом на сьогодні допитано понад 200 осіб, в тому числі, керівників столичної міліції та Міністерства внутрішніх справ, працівників спецпідрозділу «Беркут»,призначено 57 судових експертиз, вивчаються наявні відеозаписи.

До провокацій і правопорушень причетні радикальні угруповання, - Генеральний прокурор

Виступаючи з трибуни Верховної Ради України, Генеральний прокурор України Віктор Пшонка зазначив про те, що аналіз матеріалів розслідування, зокрема, подій, що мали місце у м. Києві, свідчить, що до зазначених провокацій і правопорушень причетні члени радикальних угрупувань, які вже тривалий час діють під виглядом різноманітних громадських організацій, у тому числі спортивного напряму.

«Вони відрізняються потужним фінансуванням, згуртованістю та веденням ідеологічної роботи щодо розповсюдження націоналізму і розпалювання міжнаціональної ворожнечі», - сказав він.

За словами Віктора Пшонки, до таких подій не можна ставитися безпечно, легковажно і безвідповідально.

«Наша країна не має права стати полігоном для підготовки бойовиків та різних радикальних угруповань», - зазначив Генеральний прокурор.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...