• Головна
  • Житомирська прокуратура встановила численні недоліки у системі реабілітації дітей-інвалідів
16:03, 14 березня 2011 р.

Житомирська прокуратура встановила численні недоліки у системі реабілітації дітей-інвалідів

Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в Прес-службі прокуратури Житомирської області, Овруцькою міжрайонною прокуратурою під час перевірки додержання вимог Порядку складання форм індивідуальної програми реабілітації інваліда, дитини-інваліда виявлено формалізм та недбале ставлення службових осіб до складання індивідуальних програм реабілітації дітей-інвалідів, які перебувають на обліку у відділеннях дитячої консультації Народицької та Овруцької центральних районних лікарень.

Як з’ясувалося, програми реабілітації оформлено із численними недоліками, зокрема, відповідні графи не заповнено, важливі дані внесено олівцем, а в багатьох випадках взагалі відсутні підписи дитини-інваліда або її законного представника.

Прокурорською перевіркою також встановлено, що у відділенні дитячої консультації Овруцької ЦРЛ взагалі відсутній належний контроль за організацією навчання дітей-інвалідів, їх психолого-педагогічної, фізичної реабілітації, соціально-побутового патронажу.

За результатами перевірок Овруцькою міжрайонною прокуратурою до Народицької та Овруцької центральних районних лікарень внесено подання із вимогою негайно виправити недоліки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...