
13:00, 15 березня 2011 р.
Резерви є. Працюймо в режимі співпраці
Про підсумки роботи за 2010 рік виконання плану двох місяців поточного року та завдання на 2011 рік йшлося на розширеному засіданні колегії державної податкової адміністрації у Житомирській області 14 березня 2011 року. Діяльність органів податкової служби на сучасному етапі її існування просто не можливо уявити без тісної співпраці з органами влади усіх рівнів та контролюючими органами, підтвердженням цього стала присутність на засіданні колегії голови Житомирської обласної державної адміністрації Сергія Рижука, заступника голови Житомирської обласної державної адміністрації Ігоря Орлова, голови Житомирської обласної ради Йосипа Запаловського, голови Житомирської міської ради Володимира Дебоя, заступника начальника управління служби безпеки України в Житомирській області Олега Реки, першого заступника прокурора Житомирської області Анатолія Чумаченька.
Відкрив засідання колегії голова ДПА в області Вадим Куслій. В своїй доповіді він підсумував роботу органів державної податкової служби Житомирської області за 2010 рік та визначив завдання, що стоять перед органами ДПС області із забезпечення виконання надходження коштів до бюджету у 2011 році.
Про підсумки роботи податківців щодо наповнення місцевих бюджетів доповіла членам колегії та запрошеним заступник голови ДПА в області Галина Власюк. Вона звернула увагу присутніх начальників районних податкових інспекцій на питання боротьби з фактами виплат тіньових зарплат та несплати податків.
На налагодженні тісної співпраці та наданні всілякої взаємодопомоги наголосили у своїх виступах керівники обласної адміністрації Сергій Рижук, обласної ради Йосип Запаловський, мер міста Житомира Володимир Дебой.
Заступник голови ДПА в області Лілія Куришко акцентувала увагу колег на пипанні щодо стану організації роботи з відшкодування податку на додану вартість та, зокрема, про систему автоматичного відшкодування ПДВ у рамках Податкового кодексу України.
Про результати здійснення внутрішнього фінансового контролю за дотриманням бюджетної та фінансової дисципліни ДПІ області, державними підприємствами та установами, які знаходяться у сфері управління ДПА в області за 2010 рік доповів учасникам засідання начальник відділу відомчого контролю Сергій Козяр.
Крім того, на колегії були розглянуті питання стану боротьби з корупцією в органах ДПС області; розгляду звернень громадян органами ДПС області; ефективністі заходів щодо детінізації лікеро-горілчаного ринку, їх впливу на скорочення обсягів реалізації горілчаної продукції в області та на динаміку надходжень акцизного збору по регіону у 2010 році, перспективи надходжень акцизного податку у І кварталі 2011 року; розглянуті питання кадрової роботи та дотримання трудової і службової дисципліни в державних податкових органів області.
На засіданні колегії прозвучали звіти керівників районних податкових інспекцій у Житомирській області.
Голова ДПА в області Вадим Куслій, підсумовуючи колегію, подякував колегам за налагоджену роботу та зазначив, що податківці повинні виконувати напружені завдання з наповнення бюджетів усіма наявними у їх арсеналі заходами.
ДПА у Житомирській області


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:30
9 червня
09:29
9 червня
ТОП новини
Оголошення
13:57, 9 червня
11:03, 31 травня
3
12:56, 4 червня
live comments feed...