досягнення
11:20, 24 грудня 2013 р.
Житомирська студентка на Кубку України зі спортивної аеробіки двічі підіймалась на п'єдестал пошани
досягнення
19-20 грудня 2013 року у м.Київ відбувся Кубок України зі спортивної аеробіки серед юніорів та дорослих.
Щорічно ці змагання є підсумком календарного року, тому і не дивно, що на змагання такого рівня з'їхалися найсильніші команди з Донецької, Житомирської, Запорізької, Київської, Криворізької, Луганської, Львівської, Одеської, Сумської, Харківської, Черкаської областей та АР Крим.
Команда Житомирської області була представлена 10 спортсменами у вікових категоріях юніори та дорослі. Була серед спортсменів, які представляли область, і студентка факультету фізичного виховання і спорту ЖДУ імені Івана Франка Крістіна Матвейчук. Про це повідомляється на сайті університету.
Студентка нашого факультету принесла у скарбничку Житомирської області «бронзу» у програмі - індивідуальні виступи та «срібло» у програмі - аеростеп. Нагадаємо, що тренерами спортсменки є Оксана Степанюк і Лариса Мохорт.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
13:13, 21 липня
17:03, 19 липня
16:17, 22 липня
6
live comments feed...