• Головна
  • Житомирський студент показав у карикатурі кумедні моменти ЗМІ та видавництв
фото
13:13, 24 грудня 2013 р.

Житомирський студент показав у карикатурі кумедні моменти ЗМІ та видавництв

фото

20 грудня в мистецькій студії «Слово-образ» Інституту філології та журналістики ЖДУ імені Івана Франка  відкрили виставку карикатур «Ми – карикатура» студента Віталія Коваля.

Це вже не перша виставка цього талановитого юнака у мистецькій студії інституту. На початку 2013 року Віталій презентував портрети власного авторства, у вересні були представлені пейзажні мотиви, тепер – виставка карикатур…

Презентація робіт відбулася у вигляді «питання-відповідь», що нагадувало прес-конференцію. «Редактор – не професія, а стиль та образ життя… Сьогодні часто зустрічаються помилки на рекламних щитах, плакатах тощо. У мене виник задум показати цікаві та смішні ситуації з життя працівників, які пов’язані зі ЗМІ та видавництвами», – наголосив художник.

 Віталій Коваль – студент 2 курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування». Юнак пише картини професійно: в 14 років закінчив Житомирську художню школу. Роботи, головним чином, виконані в техніці багатошарової акварелі та олійного живопису. Персональні виставки художника: «Велика Землячка – Леся Українка» – Новоград-Волинський – 2012 рік, Житомир – 2013 рік; «На сьомому небі» – Житомир, ЖДУ ім. І. Франка. Юнак брав участь у таких конкурсах: «Мальовнича Україна», фестиваль «Купальські роси», «Кожному мила своя сторона», «Я хочу жити в якісному світі». Є лауреатом 2 і 3 ступеня Міжнародного конкурсу дитячого живопису ім. І. Ю. Рєпіна.

Віталія надихає музика, фільми, рідні стіни вишу, особисті переживання… Він талановитий та перспективний художник, різнобічно розвинена особистість. Тож чекатимемо нових творчих успіхів та злетів юнака, нових виставок та показів.

Нагадємо, що організацією виставки опікувалася асистент кафедри новітньої української літератури та соціальних комунікацій Тетяна Клименко.

Побачити виставку можна у ауд. № 301 Інституту філології та журналістики (4 навчально-лабораторний корпус ЖДУ імені Івана Франка, вхід з вул. Пушкінська).

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...