• Головна
  • У Житомирі за останній тиждень повісилось двоє підлітків
17:14, 24 грудня 2013 р.

У Житомирі за останній тиждень повісилось двоє підлітків

Новина про те, що учень Житомирського педагогічного ліцею, повісився, облетіла місто дуже швидко. У міліції інформацію про самогубство підлітка підтверджують. Кажуть, що це другий випадок в нашій області, який стався протягом останніх тижнів, - пише 1.zt.ua.

Чому повісився хлопець, достеменно не відомо. За однією із версій – він прогуляв гроші, які йому дали батьки на репетитора, і боявся покарання. Хлопець жив у благополучній родині, ніяких проблем із навчанням не мав. У міліції кажуть, що усі версії наразі опрацьовуються.

Нагадаємо, що у липні повісився вдома на кінній упряжці 8-річний хлопчик і села Нові Білокоровичі, що в Олевському районі.

Дитина скоїла самогубство, поки батьки з іншими дітьми поїхали по сіно. Коли повернулись – побачили в хаті повішеного сина.

Соціально-психологічний момент, на думку багатьох фахівців, обов’язково позначається на суїцидальній активності населення, пише газета «День». Навіть якщо пусковим моментом є міжособистісні стосунки, коливання настрою тощо. Тут потрібно звернути увагу на те, що зростання тривало лише до 1996 року. Потім пішло невелике зниження або, як його називають фахівці, «плато». З дітьми ситуація дещо інша. Навіть у розвинутих країнах останніми роками спостерігається зростання дитячо-вікового суїциду.

Наприклад, в Америці за останнє десятиріччя зростання самогубств становило 300%. В усьому світі зараз відбувається певне культурне зближення. І на нас обрушуються такі ж інформаційні потоки, як у Європі та Америці, і так само ми переобтяжуємо наших дітей знаннями, вимагаємо від них іноді неможливого, що не відповідає їхнім віковим особливостям.

В Україні кількість дитячо-підліткових суїцидів порівняно з тією ж Америкою не така вже й велика. Всього 1996 року, за даними офіційної статистики, ми втратили 471 людину, 1998-го — 485.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...