• Головна
  • Сьогодні католики Житомира зустрічають одне з найважливіших свят християнського світу
привітання
09:32, 25 грудня 2017 р.

Сьогодні католики Житомира зустрічають одне з найважливіших свят християнського світу

привітання

25 грудня відзначається найбільше свято християнського світу — Католицьке Різдво. Це день-спогад про диво народження у Віфлеємі Сина Божого Ісуса Христа.

Католицьке Різдво вважається одним із найважливіших свят християн. Крім того, воно є офіційним державним святом і вихідним днем у більш ніж ста країнах усього світу. Цього дня Різдво відзначають також багато православних, протестантів, лютеранів.

З історії відомо, що вперше Різдво у католиків святкувалося десь у 4 столітті нашої ери, хоча питання про точну дату народження Ісуса Христа і в наш час активно обговорюється і вважається до кінця не вирішеним. Деякі релігієзнавці вважають, що вибір 25 грудня для святкування католицького Різдва був зроблений із тієї причини, що саме тоді святкували Народження Сонця Непереможного. Можливо, це свято наповнили новим змістом після прийняття християнства в Римі.

Святкування католицького Різдва відбувається не один день: існує ще п'ятиденне  передсвяття і шестиденне післясвяття. Самі ж різдвяні богослужіння здійснюють тричі: опівночі, зі сходом сонця і вдень.

Невід'ємна традиція святкування Різдва у католиків — прикрашання ялинки в будинку.

Сайт 0412.ua сердечно вітає всіх католиків із великим святом - Різдвом Христовим!

Воно несе радість у кожну родину, у кожну домівку і однаково зігріває усіх християн світу, незалежно від того, до якої нації чи релігійної традиції вони належать і які погляди поділяють.

Нехай у Вашому домі завжди панують добробут, взаєморозуміння, тепло і радість, осяяні світлом різдвяної свічки, любов'ю рідних і близьких, теплом домашнього вогнища!

Зичимо вам міцного здоров’я, достатку, добрих і вірних друзів на життєвому шляху! Нехай збудуться найзаповітніші мрії! Гарних Вам і радісних Різдвяних свят!"

Сьогодні католики Житомира зустрічають одне з найважливіших свят християнського світу (фото) - фото 1

#Різдво #Житомирщина #католики
Оголошення
live comments feed...