• Головна
  • Житомиряни зможуть зайняти чергу в дитячих садочках за допомогою електронної реєстрації
іновації
10:46, 25 грудня 2013 р.

Житомиряни зможуть зайняти чергу в дитячих садочках за допомогою електронної реєстрації

іновації

З  25 грудня 2013 року в дошкільних навчальних закладах м. Житомира починає діяти електронна реєстрація дітей  для вступу в дошкільні навчальні заклади.

За допомогою модулю «Електронна реєстрація дітей в дошкільні навчальні закладам» на порталі «Україна. ІСУО інформаційна система управління освітою» (reg.isuo.org) для батьків  створено можливість поставити свою дитину в чергу, не виходячи з дому.

Для цього необхідно на даному сайті вибрати м. Житомир та  заповнити форму у розділі «Мої заявки». Далі можна відслідковувати статус поданої заявки і стежити за просуванням черги. Крім того, є можливість переглянути загальну інформацію про заклад, нормативну наповнюваність, про черги в дошкільні установи, дізнатися всю необхідну інформацію про всі дитячі садки обраного регіону.

Для успішної реєстрації дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви, необхідно вказати достовірну інформацію.

Подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад. Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.

Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відповідальної особи дошкільного навчального закладу (чи управління освіти) з оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг) або прикріпити до заяви скан-копії вищевказаних документів. Якщо заповнена форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів або доданим скан-копіям, заяву буде анульовано. Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена документами, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді. Перед початком роботи рекомендовано ознайомтесь з інструкцією по електронній реєстрації для батьків.

За  довідками звертатися до управління освіти Житомирської міської ради за адресою: м. Житомир, вул. В. Бердичівська, 7, каб. № 11. тел. 47-48-39.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...