![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
фото
12:27, 26 грудня 2013 р.
Кращих представників Житомирщини нагородили державними нагородами
фото
На урочистому заході з нагоди 75-річчя заснування звання «Герой соціалістичної Праці» Йосип Запаловський і Сергій Рижук вручили державні нагороди кращим представникам Житомирщини.
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток області та високий професіоналізм Указами Президента України нагороджено:
орденом «За заслуги» І ступеня – голову правління ПАТ «Житомирський маслозавод» Петра Володимировича Рудя;
орденом «За заслуги» ІІІ ступеня – голову СТОВ імені Б. Хмельницького (с. Романівка Романівського району) Олексія Яковича Степанюка;
медаллю «За працю і звитягу» – начальника ремонтної ланки енерго-механічної служби державного підприємства «Житомирський бронетанковий завод» Миколу Степановича Явного.
Присвоєно почесні звання:
«Заслужений працівник промисловості України» – Тер-Тумасову Артуру Олеговичу – генеральному директору ТОВ «СП «АТЕМ–ФРАНК»;
«Заслужений працівник сільського господарства України» – Барбашу Леоніду Петровичу – колишньому керуючому справами виконавчого апарату Романівської районної ради; Юзефович Надії Федорівні – оператору машинного доїння СТОВ «Племзавод «Коростишівський»;
«Заслужений працівник ветеринарної медицини України» – Жилихівському Адаму Станіславовичу – завідуючому відділом по боротьбі із сказом тварин Житомирської обласної державної лабораторії ветеринарної медицини;
«Заслужений працівник соціальної сфери України» – Приймаку Миколі Васильовичу – начальнику управління Пенсійного фонду України в м. Новоград-Волинський та Новоград-Волинському районі;
«Заслужений журналіст України» – Собкович Ніні Захарівні – директору творчо-виробничого об’єднання телевізійних програм Житомирської обласної державної телерадіокомпанії;
«Заслужений працівник освіти України» – Єсипенко Тетяні Іванівні – директору Вишевицької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Радомишльського району»;
«Заслужений вчитель України» – Дзядзіній Надії Петрівні – вчителю української мови і літератури, розвитку мовлення Коростишівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату; Магалецькій Тетяні Діонісіївні – вчителю загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28 м. Житомир.
Почесні грамоти Кабінету Міністрів України отримали:
Булич Тетяна Володимирівна – директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Житомирської обласної державної адміністрації;
Шафоренко Леоніда Іванівна – голова Житомирського обласного відділення Дитячого фонду України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
06:49, 24 липня
4
14:56, 15 липня
live comments feed...