• Головна
  • Бердичівські мисливці та рибалки не дають вмерти птахам з голоду
11:40, 16 березня 2011 р.

Бердичівські мисливці та рибалки не дають вмерти птахам з голоду

От вже де комфортно зимувати диким качкам, так це у Бердичеві. Пернаті, які обрали його місцем свого перебування, можуть не «сушити» голови над тим, в якому з теплих країв провести сувору зиму: члени місцевої організації мисливців і рибалок у жодному разі не дадуть їм померти з голоду. Підкормлюють качок усю зиму і аж до початку тепла, раз у 10-15 днів в залежності від погоди. Цього разу 4 мішка з зерном мисливцям виділив підприємець з Озадівки Володимир Сінько, який й сам є завзятим любителем полювання.

Віктор Рибак, заст. голови Бердичівської організації УТМР, старший єгер: «Наше Бердичівське товариство мисливців й рибалок нараховує на сьогодні 700 членів. Вони мають перед собою три завдання: підкормлювати дичину, охороняти її та полювати на неї. Займаємося охороною звірів: на сьогодні у нас існує 8 єгерських обходів. Єгері працюють, роблять це не за велику зарплату (ми – громадська організація і грошей багато не маємо). Але вони – люблять природу, вони працюють і допомагають їй.»

Чим займаються єгері Бердичівського осередку УТМР? Будують годівниці, вивозять туди сіно, комбікорм, зерно кукурудзи. Окрім того, отримують мішки з солонцями (дуже вже, кажуть, тягне лісову громаду на солоне), що також раз на тиждень відправляють до лісу. Для того, щоб бути мобільними й оперативними, придбали новеньку «Ниву», відремонтували «УАЗа». Загалом життя вирує і роботи в мисливсько-рибальській організації вистачає, розповідає Віктор Рибак, нині на порядку денному – втілення у життя цікавої ідеї, що, на думку мисливців, дозволить дещо урізноманітнити місцеву фауну.

Віктор Рибак, заст. голови Бердичівської організації УТМР, старший єгер: «Плануємо розвести фазанів… Хочемо придбати їх на Запоріжжі чи на Донеччині і привезти сюди. Вже домовилися про те, що робитимемо фазанарій, хочемо придбати інкубатори. Потім у вересні їх випускатимемо і будь-який мисливець зможе замовити собі фазана, аби вполювати його. »

Як існують чоботарі без чобіт, так і бердичівляни є рибалками без свого ставка. Тому серед іншого у планах керівництва осередку обзавестися водоймищем, аби члени товариства змогли вволю порибалити.

З особливою приємністю місцеві мисливці розповідають про те, як до них вже не раз зверталися небайдужі бердичівляни з проханням не забувати про качок і підкормлювати їх. Радує фахівців з полювання те, що такі випадки непоодинокі, як і випадки, коли городяни просто з мосту кидають качкам їжу, турбуючись про життя пернатих. Це значить, що милосердя і любов до ближнього, нехай ним буде навіть птах чи тварина, не вийшли остаточно з моди.

Бердичівські мисливці та рибалки не дають вмерти птахам з голоду, фото-1
Бердичівські мисливці та рибалки не дають вмерти птахам з голоду, фото-2
Бердичівські мисливці та рибалки не дають вмерти птахам з голоду, фото-3
Бердичівські мисливці та рибалки не дають вмерти птахам з голоду, фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...