
проект
09:52, 30 грудня 2013 р.
Житомирські студенти та викладачі реалізують проект «Будь милосердним»
проект
Нещодавно викладачі кафедри зоології - д.б.н.,проф. Агнеса Стадниченко, доц. Мельниченко Р.К., кафедри хімії – ас. Олександр Камінський, ас. Евген Гвоздієвський та студенти першого, другого і четвертого курсів природничого факультету відвідали Житомирську школу-інтернат №9. Зустріч провели у формі Андріїївських вечорниць.
Про це пише сайт ЖДУ ім. І.Франка.
Викладачі та студенти природничого факультету разом з дітьми співали українські пісні, кусали калиту, ліпили вареники, гадали свою щасливу долю. Діти з радістю приймали участь у різних конкурсах, за які отримували подарунки і солодкі призи.
Зустріч пройшла у щирій, теплій атмосфері і викликала багато позитивних емоцій як у вихованців інтернату, так і у студентів.
Нагадаємо, що відвідини школи-інтернату відбулися в рамках проекту природничого факультету «Будь милосердним», який передбачає проведення доброчинних акцій в сиротинцях м. Житомира й області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:00
30 квітня
15:00
30 квітня
Вакуумні пакувальники для бізнесу: як зберегти продукцію та підвищити рентабельність
Новини компаній
12:00
30 квітня
Постава, хода, біль у ногах: коли дитину варто показати ортопеду
Новини компаній
14:00
29 квітня
13:25
28 квітня
ТОП новини
Оголошення
10:47, 19 квітня
10:47, 19 квітня
10:47, 19 квітня
10:47, 19 квітня
10:47, 19 квітня
