• Головна
  • У Житомирі підвели підсумки спортивних здобутків
підсумки
15:17, 30 грудня 2013 р.

У Житомирі підвели підсумки спортивних здобутків

підсумки

У грудні 2013 року за ініціативою департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації вперше запроваджено зустрічі керівництва департаменту з працівниками підвідомчих ДЮСШ та спортивних організацій за підсумками роботи у 2013 році.

Директор департаменту Раїса Гула, її заступник Наталія Калкан та начальник відділу спортивного забезпечення департаменту Віктор Корж згідно з графіком особисто відвідали спортивні базі та колективи підвідомчих організацій.

Про це повідомляє департамент сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

З 16 по 27 грудня 2013 року проведено зустрічі в усіх обласних колективах: регіональному центрі «Інваспорт», Житомирській ДЮСШ з боротьби, Житомирській ДЮСШ інвалідів, ДЮСШ з футболу «Полісся», обласній організації «Спартак»,Житомирській ДЮСШ «Юність», обласному центрі «Спорт для всіх», обласній школі вищої спортивної майстерності, школі олімпійського резерву з легкої атлетики, обласних організаціях ФСТ «Динамо», «Колос», «Україна», обласній ДЮСШ «Авангард».

2013 рік – перший рік олімпійського циклу став доволі вдалим для спортивної сфери, яка відчула дієву фінансову та організаційну підтримку влади.

На 400 осіб збільшилась кількість вихованців спортивних шкіл області, яка на сьогодні складає 15,4 тисячі дітей та підлітків. Відкрито 19 нових відділень ДЮСШ в містах і районах області. Кількість вихованців області, які є членами збірної команди України з олімпійських видів спорту зросла на 10 осіб.

Чемпіонами ХХІІ Дефлімпійських ігор 2013 року в Софії з волейболу стали 8 вихованців Житомирського регіонального центру «Інваспорт». Бронзовим призером Всесвітніх ігор єдиноборств 2013 року у Санкт-Петербурзі та абсолютним чемпіоном світу 2013 року з кікбоксингу став вихованець Житомирської спортивної школи «Авангард» Володимир Демчук.

Завершено першу чергу реконструкції Центрального стадіону у м. Житомирі – головної спортивної арени області: відкрито повністю реконструйований легкоатлетичний манеж, який починаючи з січня 2013 року забезпечить заняття для 1000 дітей та молоді щотижня. Продовжено реконструкцію спортивного комплексу «Авангард», повністю реконструйовано та здано в експлуатацію стадіон у м. Бердичеві із сучасним футбольним полем, трибунами, легкоатлетичними доріжками та сектором для стрибків.

Взагалі з постійного аутсайдера, яким була у спорті Житомирщина до 2010 року, наша область поступово, з року у рік, наближається до середини рейтингу областей зі спорту вищих досягнень, а за підсумками роботи обласного відділення НОК України посідає 3 місце в Україні.

Участь в обговоренні підсумків роботи та проблем спортивної сфери взяли керівники установ, тренери-викладачі, інструктори та інші працівники спортивних організацій. Під час спілкування з персоналом спортивних установ спільно знайдено шляхи вирішення багатьох питань: введення додаткових тренерських ставок, придбання спортивного обладнання, збалансованого планування спортивних заходів, ефективного використання бюджетних коштів.

Практика такого спілкування, коли будь-який працівник спортивної організації міг задати питання, які його хвилюють, безпосередньо керівнику обласного департаменту мала надзвичайно позитивний вплив на встановлення взаєморозуміння адміністраторів сфери, спортивних функціонерів та тренерів. За пропозиціями працівників спортивних шкіл та організацій такі підсумкові зустрічі будуть плануватися щороку і запроваджуватись на рівні усіх міст і районів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...