• Головна
  • В Житомирі волонтери допомагають податківцям
15:38, 17 березня 2011 р.

В Житомирі волонтери допомагають податківцям

За інформацією ДПІ у м. Житомирі, в березні деклараційна кампанія набирає обертів, збільшується кількість громадян, які звертаються до податкової інспекції за консультаціями з питань порядку заповнення та подання декларації про майновий стан і доходи, отримані у минулому році.

Найбільше питань виникає у громадян при заповненні декларації, особливо якщо вона подається для отримання податкового кредиту. Тому до широкого інформування громадян з питань порядку заповнення та подання декларації про отримані доходи податківці залучають волонтерів.

В цьому році до державної податкової інспекції у м. Житомирі на допомогу завітали студенти Житомирського державного технологічного університету.

Фахівці відділу масово - роз’яснювальної роботи та звернень громадян спочатку провели з волонтерами навчання. Розглянули особливості цьогорічної кампанії декларування згідно з нормами Податкового кодексу України. Крім того, надали студентам необхідні інформаційні матеріали та друковану продукцію для розповсюдження.
В свою чергу, Вікторія Вергеліс, яка є студенткою ІІ курсу Житомирського технологічного університету, та активним волонтером ДПІ у м. Житомирі, висловила думку, що волонтерство це не тільки допомога податківцям, а й корисний досвід для студента, нові вміння, навички, можливість застосовувати на практиці набуті знання та апробація себе як професіонала.

Завдяки спільним зусиллям податківців та волонтерів для платників податків створені максимально сприятливі умови: оформлені стенди, випущена власна друкована продукція, надаються консультації щодо заповнення декларацій.

Сподіваємося, що проведена робота допоможе громадянам своєчасно виконати громадський обов’язок щодо подання декларацій про доходи за минулий рік та сприятиме наповненню державної скарбниці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...