• Головна
  • У Новограді-Волинському відбулося відкриття музичної школи
18:00, 17 березня 2011 р.

У Новограді-Волинському відбулося відкриття музичної школи

16 березня у Новограді-Волинському відбулася довгоочікувана подія: завершено ремонтні роботи нового приміщення дитячої музичної школи.

Радість вихованців музичної школи прийшли розділити міський голова Володимир Загривий, голова районної ради Франц Весельський, начальник відділу культури Людмила Гамма, представники місцевих ЗМІ та батьки юних дарувань.

Лілія Полтавченко - директор музичної школи сердечно привітала всіх присутніх із такою приємною подією. За її інформацією новий навчальний рік розпочався з ряду проблем, як для викладацького складу, так і для учнів школи, у зв’язку з тим, що частина приміщення музичної школи по вул.Соборності, 57 була визнана непридатною до подальшої експлуатації. Але попри все заняття учнів музичної школи проходили на базі міських установ. Лілія Володимирівна подякувала керівництву НВК „Гімназія ім.Лесі Українки – школа I ступеня“, ЗОШ № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, колегіуму, міського Палацу культури ім.Лесі Українки, музею родини Косачів, літературно-меморіального музею Лесі Українки за створення умов для забезпечення навчального процесу своїх вихованців. За пропозицією міського голови вирішено переобладнати під навчальні класи музичної школи приміщення колишнього готелю „Полісся“ (вул.Соборності, 47).

На думку педагогічного колективу школи рішення дуже вдале адже воно знаходиться поруч з основним, в ньому тепло, затишно, зручно, вміщуються всі навчальні класи. Рішенням виконавчого комітету міської ради дана будівля була передана з балансу музичної школи для організації навчального процесу. З фонду розвитку місцевого бюджету було виділено 184 тис.грн., які направлені на ремонт, заміну мереж для тепло та водопостачання. Для прискорення будівельно-ремонтних робіт були задіяні майже всі комунальні підприємства міста, в результаті чого приміщення нової школи після реконструкції набуло гарного, сучасного вигляду.

Міський голова Володимир Загривий привітав колектив музичної школи з важливою подією та підкреслив, що влада і надалі приділятиме значну увагу розвиткові здібностей талановитих дітей. За його словами діти матимуть кращі умови та навчатимуться з більшим натхненням, для наступних здобутків на музичних конкурсах, щоб примножувати славу рідного Новограда-Волинського. В планах влади зведення нової сучасної будівлі, яка і стане справжньою Школою мистецтв для розкриття творчих здібностей, естетичного виховання наших дітей на якісно новому рівні.

Після перерізання символічної стрічки для присутніх гостей було проведено екскурсію у нові, затишні музичні класи. Другий поверх відведено для занять з класу фортепіано, а третій поверх для навчання на струнних, народних та духових інструментах та вокалу. Повноправними господарями 18 відремонтованих класів стали педагоги та вихованці музичної школи.

Довідково: Свою історію цей навчальний заклад розпочав ще з 1946 році. Школа є початковим спеціалізованим мистецьким навчальним закладом. У школі навчається 530 дітей з міста та 104 з району, працює 65 викладачів. У музшколі діють відділи відповідно фаху: музично-теоретичний, фортепіанний, струнно-смичковий (скрипка, віолончель), народний, струнний народний та духовий (баян, акордеон, бандура, гітара, труба, кларнет), естрадний (синтезатор, ударні, естрадна гітара), вокально-хоровий (вокал, хор). Щорічно учні музичної школи беруть участь та стають переможцями обласних конкурсів, що свідчить про високий професійний рівень викладацького складу школи.


Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

У Новограді-Волинському відбулося відкриття музичної школи, фото-1
У Новограді-Волинському відбулося відкриття музичної школи, фото-2
У Новограді-Волинському відбулося відкриття музичної школи, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...