Південно-Західна залізниця посіла друге місце за аварійністю

Державна адміністрація залізничного транспорту України проаналізувала ситуацію зі станом безпеки руху на залізничному транспорті в 2013 році.

 Так, за інформацією головного управління безпеки руху Укрзалізниці, за 12 місяців минулого року на коліях залізниць України сталися 93 дорожньо-транспортні пригоди, з яких 83 – на переїздах і 10 – на коліях поза переїздами. Внаслідок  ДТП загинуло 23 особи і 27 травмовано.

 Найбільше – 24 ДТП – на залізничних переїздах та поза переїздами на коліях зафіксовано на Львівській залізниці та 22 – на Південно-Західній залізниці. Найменше – 7 ДТП – сталося на Придніпровській залізниці. На Південній магістралі зафіксовано 11 дорожньо-транспортних пригод, на Донецькій – 13 та 16 на Одеській залізниці.

 У порівнянні з 2012 роком кількість дорожньо-транспортних пригод збільшилася на 4 випадки, загинуло на 11 осіб більше, а травмовано на 11 осіб менше. Всі ДТП на залізничних переїздах трапилися внаслідок порушення водіями автотранспорту правил дорожнього руху.

 Укрзалізниця звертає увагу, що основною умовою безпеки на переїздах є саме дисциплінованість і уважність водіїв, які відповідають за своє здоров’я та здоров’я своїх пасажирів. Залізничники закликають водіїв неухильно дотримуватися правил дорожнього руху, утримуватися від необдуманих і надто небезпечних вчинків, не ризикувати, прагнучи зекономити час. Це дозволить уникнути аварій та не ставити під загрозу життя усіх, хто перебуває поблизу залізниці.

 Громадяни повинні пам’ятати, що переходити колії можна тільки у встановлених місцях, користуючись при цьому пішохідними мостами, тунелями, переїздами. На станціях, де мостів і тунелів немає, громадяни повинні переходити залізничні колії по настилах, попередньо переконавшись у відсутності поїзда.

 Також у 2013 році збільшилася кількість незаконних втручань сторонніх осіб у роботу залізниць. Загалом допущено 260 таких випадків  проти 192 за аналогічний період 2012 року. При цьому найбільше втручань у минулому році – 93 випадки – зафіксовано на Одеській залізниці, на Південно-Західній – 41, на Придніпровській – 37, на Південній – 29, на Львівській – 34 та 26 – на Донецькій залізниці.

 В Укрзалізниці наголошують, що такі дії зловмисників, як крадіжки або пошкодження майна і технічних засобів залізниць, крім значних матеріальних збитків, негативно впливають на безпеку руху поїздів, призводять до вимушеної зупинки поїздів та перебоїв у графіку їх руху, створюють реальну загрозу життю пасажирів і працівників транспорту. Укрзалізниця нагадує про адміністративну та кримінальну відповідальність за втручання у діяльність залізничного транспорту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі