У Житомирі вшанували пам’ять великого земляка – Сергія Корольова

Сьогодні, 10 січня, у Житомирі очільники міста та області вшанували пам'ять відомого українського вченого у галузі ракетобудування та космонавтики,конструктора перших штучних супутників Землі Сергія Павловича Корольова.

Цього року громада Житомирщини відзначає 107 років від Дня народження геніального академіка.

Нагадаємо, що під керівництвом головного конструктора Сергія Корольова створено перші космічні апарати серій «Луна», «Венера», «Марс», «Зонд», деякі супутники серії «Космос», а також проект космічного корабля «Союз».

Голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук під час покладання квітів до пам’ятника українського вченого сказав журналістам, що така людина, як Сергій Павлович, прославив Житомирщину не тільки в Україні, але й в усьому світі.

— Влада завжди з піднесенням приносять квіти до пам’ятника Сергія Корольова. Його постать і далі продовжує прославляти нашу Житомирську область, – відзначив Сергій Миколайович. – Завершуючи план соціально-економічного розвитку на 2014 рік, ми проводитимемо співбесіди з головами селищних рад, міськими головами для того, аби визначитися з тим, що ми можемо за сьогоднішніх умов зробити гарного для Житомирщини та країни загалом.

У всіх навчальних закладах Житомирської області тривають заходи до Дня народження відомого житомирянина. Про це розповів голова обласної ради Йосип Запаловський.

— Нам дуже приємно, що ця людина народилася в Житомирі. Сьогодні ми біля пам’ятника Сергія Корольова висловлюємо вдячність за те, що він зробив для людства, – наголосив Йосип Антонович. – В області проводяться заходи присвячені Дню народження українського вченого, працює музей, який наразі став візитівкою Житомира.

Начальник Житомирського військового інституту ім. С. П. Корольова Державного університету телекомунікацій генерал-майор Юрій Даник повідомив, що для їх навчального закладу ця відома постать перш за все людина, яка наполегливо працювала все своє життя.

— Це людина, котра прославила нашу державу на весь світ. Корольов є прикладом того, як треба наполегливо працювати. Це людина, яка бачила дуже далеко. Розробками Сергія Павловича користуються в усьому світі. Він – людина Всесвіту, яка пройшла важкий шлях, проте довела, що перемога завжди за правдою.

Нагадаємо, що подальші святкування пройдуть в Музеї космонавтики 12 січня.

У Житомирі вшанували пам’ять великого земляка – Сергія Корольова, фото-1 У Житомирі вшанували пам’ять великого земляка – Сергія Корольова, фото-2 У Житомирі вшанували пам’ять великого земляка – Сергія Корольова, фото-3 У Житомирі вшанували пам’ять великого земляка – Сергія Корольова, фото-4 У Житомирі вшанували пам’ять великого земляка – Сергія Корольова, фото-5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі