• Головна
  • Новоград-волинці підтримаймо свою улюблену футбольну команду „Звягель-750“
15:00, 19 березня 2011 р.

Новоград-волинці підтримаймо свою улюблену футбольну команду „Звягель-750“

На останньому засіданні виконкому прийнято рішення за №106 «Про організацію допомоги міськрайонній футбольній команді у 2011 році».

Заслухавши інформацію секретаря міської ради Атаманенка О.А. щодо ситуації, яка склалася в футбольному клубі „Звягель-750“, виконавчий комітет міської ради констатує, що зазначений колектив створений у 2007 році за участі міської ради, яка є одним із засновників клубу. Але команда, про заслуги якої відомо в масштабах України, потребує фінансової та матеріальної допомоги для успішної її діяльності в подальшому.

Крім того, в останній час між футболістами клубу та його президентом виникла конфліктна ситуація, в якій всі футболісти та їх тренер відмовилися організаційно функціонувати під його керівництвом й одностайно вийшли зі складу клубу „Звягель-750“.

Виконком доручив секретарю міської ради О.А.Атаманенку провести зустріч з засновниками футбольного клубу „Звягель-750“ з метою визначення подальшого його функціонування.

Схвалено ініціативу працівників міської ради щодо благодійного внеску в розмірі 5-ти гривень щомісячно з кожного працюючого шанувальника футболу на утримання міськрайонної футбольної команди протягом квітня –листопада.

Виконком рекомендує трудовим колективам міста всіх форм власності підтримати ініціативу працівників міської ради й фінансово допомогти міськрайонній футбольній команді.


Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...