• Головна
  • Викладач ЖДУ імені Івана Франка консультує журнал «National Geographic»
знай наших
15:34, 10 січня 2014 р.

Викладач ЖДУ імені Івана Франка консультує журнал «National Geographic»

знай наших

У січневому випуску журналу «National Geographic», який випускає Американське географічне товариство (American Geographical Society), з’явилася перша за історію видання стаття про Українське Полісся.

У публікації розкриваються неповторні риси природи, культури та побуту півночі України. Під час експедиції лісовими селами Житомирщини автор статті Лілія Мусіхіна заявила, що вона закохалася в Поліську землю.

«National Geographic» працює за схемою, яка відмінна від багатьох наукових і науково-популярних видань на пострадянському просторі. Робота над публікацією починається із серії експедицій в досліджуваний регіон. За цим слідує написання статті та рецензування її консультантом (науковцем з вибраного напряму). Для ілюстрування статті в експедицію також включаються професійні фотографи найвищого класу. Після того стаття перекладається англійською і відправляється на редагування до Сполучених Штатів Америки», - каже консультант журналу, доцент кафедри екології та природокористування ЖДУ імені Івана Франка Іван Хом’як.

Також викладач ЖДУ імені Івана Франка повідомив, що у планах «National Geographic» є ще цілий ряд досліджень Полісся. Вони стосуватимуться Чорнобильської зони, культури використання лікарських рослин, рідкісної флори і фауни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...