• Головна
  • У рамках акції «В ім’я життя» до Житомира привезли ікони для підтримки онкохворих
фото
17:41, 15 січня 2014 р.

У рамках акції «В ім’я життя» до Житомира привезли ікони для підтримки онкохворих

фото

У день пам’яті Святого Серафима – 15 січня – представниці громадської організації «Житомирський обласний клуб ділових жінок» на чолі з головою клубу, директором департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Раїсою Гулою привезли цінні подарунки для підтримки онкохворих у Житомирі. Чудотворні ікони було доставлено до гематологічного відділення Житомирської обласної клінічної лікарні ім. О. Гербачевського, Житомирського обласного онкологічного диспансеру та відділення онкогематології Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні.

Про це сайту повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

«Житомирський обласний клуб ділових жінок» придбав сім ікон «Всецариця» (або грец. «Пантонасса»), які привезли зі святої гори Афон у Греції. Це особливі чудотворні ікони, на яких зображена Божа Матір – заступниця та цілителька людей, які хворі на тяжкі недуги. Цей образ дарує надію та дар зцілення для онкохворих. Три образи було передано до відповідних відділень у Житомирі, а ще чотири будуть допомагати всім, хто цього потребує, у районах нашої області.

«У святкові дні «Житомирський обласний клуб жінок» продовжує започатковану понад десятиліття тому акцію «В ім’я життя». Ця акція має на меті допомагати різних категоріям населення, особливо тим людям, які найбільше потребують підтримки у скрутні миті життя. Сьогодні в область ми допомогли привезти сім чудотворних ікон з Афону», - сказала директор департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Раїса Гула.

Медичному персоналу відділень та пацієнтам ікони передавав священник Української православної церкви Богдан Лядобрук. Святий отець наголосив на тому, що саме ця ікона «Всецариця», привезена з найсвятішого місця – гори Афон, має чудотворну силу – зцілення онкохворих людей. Тому потрібно вірити і молитися, аби одужання настало.

Лікарі, медичні сестри та пацієнти відділення Житомирської обласної клінічної лікарні ім. О. Гербачевського, Житомирського обласного онкологічного диспансеру та відділення онкогематології Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні одразу ж могли приклонитися до ікони та отримати помазання святим єлеєм, який теж був привезений зі святої гори.

«Сьогодні у гематологічному відділенні обласної лікарні перебуває 46 пацієнтів, 98% з яких мають злоякісні захворювання – лейкемію, злоякісні лімфоми. Це хвороби, які потребують тривалого та важкого лікування. В області таких пацієнтів налічується 1200 чоловік. За статистичними даними такі діагнози в рік отримають близько 200 жителів нашого регіону. Пацієнти із злоякісними захворюваннями лікуються спочатку мінімум півроку або рік, а потім потребують постійного нагляду та підтримки, тому повертаються до відділення знову», - говорить завідуюча гематологічним відділенням Житомирської обласної клінічної лікарні ім. О. Гербачевського Таміла Лиса.

Таміла Ларіонівна зазначила, що духовність цієї священної ікони відчувається відразу. Вона висловила сподівання, що образ дасть духовні сили та надію як пацієнтам, так і медичному персоналу.

Головний лікар Житомирського обласного онкологічного диспансеру Борис Гуля зазначає, що, зважаючи на тяжкість лікування онкологнічних захворювань, духовність відіграє дуже велику роль. Адже віра допомагає людині отримати надію, нові сили для одужання. Борис Михайлович розповів, що кожного року за лікуванням до онкодиспасеру звертається близько чотирьох тисяч людей.

«Хоча б раз в рік кожна людина повинна проходити основні медичні обстеження - легенів, черевної порожнини, а для жінок – це огляд гінеколога та мамолога. Профілактичні огляди допомагають виявити передпухлинні або ж пухлинні патології на ранніх стадіях, коли лікування ще можливе, і відсоток одужання дуже високий», - говорить Борис Гуля.

Завідуюча онкогематологічним відділенням Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні Чмут Людмила зазначила, що за останні роки завдяки використанню світової медичної практики у лікуванні онкогематологічних захворювань більшість дітей одужають.

«Минулого року через відділення пройшло близько 700 дітей, частина з яких були просто на обстеженні, а частина на лікуванні. Сьогодні у відділенні 32 дитини, які потребують важкого і тривалого лікування. Тому такі привітання із святами є важливими як для дітей, так і для дорослих. А духовна складова батькам хворих дітей допомагає вірити та надіятися», - говорить Людмила Олегівна.

Окрім чудотворних ікон «Житомирський обласний клуб ділових жінок» до відділень привіз ще й солодкі святкові подарунки. Особливо таким презентам зраділи пацієнти дитячого онкогематологічного відділення, більшість з яких у стінах лікарні зустріли Новий рік та Різдво Христове. Лікарі відзначають, що для таких пацієнтів будь-яка увага, допомога та підтримка надзвичайно важлива та цінна.

Відтепер в ім’я життя онкохворих громадян нашої області можна помолитися перед образами «Всецариці», яка допомагає зцілитися від раку.

Довідково:ікона «Всецариця» – одна із найвідоміших у світі чудотворних ікон. Оригінал ікони зберігається в монастирі Ватопед, на горі Афон у Греції. У святій Ватопедській обителі (біля східної колони собору) на горі Афон, знаходиться чудотворна ікона Божої Матері, що називається «Всецариця» («Пантанасса») . Ця невелика ікона XVII століття з давніх часів приваблювала в монастир чималу кількість паломників, що шукали заступництва і втіхи у Пречистої Діви. Відомі багаточисленні випадки зцілень від раку, що стались після молитви перед «Всецарицею». Списки цієї ікони розсилались по різних країнах, де також від них проявлялись чудесні зцілення та навернення до віри.

DSC_0263263аDSC_0278278а - копияDSC_0310310оDSC_0318318оDSC_0339339

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...