На Житомирщині ув'язненим частіше за все передають телефони, брагу та наркотики

В управлінні Державної пенітенціарної служби України в Житомирській області підбито результати спец операцій «Заслон» та «Щит.

Як повідомили в прес-службі управління ДПтС України в Житомирській області, в період з 2 по 31 грудня 2013 року та з 31 грудня 2013 року по 8 січня 2014 року для забезпечення правопорядку в установах виконання покарань Житомирської області проводились спеціальні операції під умовним найменуванням «Заслон» та «Щит», під час яких здійснювались ряд заходів, спрямованих на попередження випадків потрапляння до засуджених та ув’язнених заборонених до використання речей і предметів.

У ході спеціальних операцій в УВП Житомирської області було вилучено 13 мобільних телефонів, 13,5 л рідини із запахом бродіння та 95 грн.

Крім того, за час посиленого несення служби персоналом установ виконання покарань області було припинено 6 спроб доставки до зон, що охороняються, заборонених предметів та речовин.

Так, зокрема, 14.12.2013 в Коростенській виправній колонії (№71) працівниками установи біля попереджувальної огорожі був затриманий громадянин К., який намагався здійснити спробу перекиду згортку, обмотаного липкою стрічкою, в якому знаходились мобільний телефон та суха подрібнена рослинна маса зеленого кольору. Викликаною на місце події слідчо-оперативною групою Коростенського МВ УМВС України в Житомирській області громадянин К. був затриманий, а вилучена рослинна маса направлена на дослідження.

23.12.2013 в в цій же установі під час догляду передачі засудженому Б. від громадянина К. було виявлено замасковані в торті два згортки з речовиною темно-зеленого кольору невідомого походження. На місце події були викликані співробітники міліції, які затримали спритника та вилучили знайдену речовину.

Двадцять п’ятого грудня 2013 року в Райківській виправній колонії (№73) під час проведення догляду громадянина З., який прибув на довгострокове побачення до засудженого М. за допомогою оглядової апаратури був виявлений згорток з порошкоподібною речовиною невідомого походження, який він намагавсядоставити, використовуючи фізіологічні властивості свого тіла.На місце події була викликана слідчо-оперативна група Бердичівського МВ УМВС України в Житомирській області, вилучена речовина направлена на дослідження.

27 грудня також у Райківській ВК-73 під час догляду посилки, яка надійшла засудженому М. було виявлено та вилучено замасковані в пачці з під чаю поліетиленовий пакунок з сухою подрібленою рослинною масою зеленого кольору речовиною темно-зереного кольору а в пакеті цукерок – дві цукерки, в яких знаходилось по одному поліетиленовому згортку із вмістом порошкоподібної речовини білого кольору невідомого походження. Вилучені речовина направлені на дослідження до Бердичівського МВ УМВС України в Житомирській області.

Шостого січня 2014 року у Коростенській ВК-71 біля попереджувальної огорожі був затриманий громадянин Л., який намагався здійснити спробу перекиду до колонії згортку, в якому знаходилось два мобільні телефони та 20мл рідини коричневого кольору невідомого походження. Вилучена речовина направлена на дослідження, громадянин Л. був затриманий працівниками міліції.

2(1)3(1)4(1)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі