Бердичівські циркачі підкорили російські простори

Бердичівські циркові студії вже давно завоювали серця глядачів та підкорили чимало сцен, щоразу вражаючи своєю вправністю, пластичністю, легкістю з якою виконуються всі номери та артистизмом. Одними з кращих в місті були і залишаються вихованці циркової студії «Жанр», якою керує Петро Герасименко. Звісно за призами і нагородами на різних фестивалях і конкурсах, за успіхом та шаленими оплесками, якими супроводжуються виступи артистів, стоїть щоденна кропітка праця та тренування, як основна запорука успіху.

Про це пише "РІО Бердичів".

2013 рік «жанрівці» завершили більш ніж вдало – скарбничка нагород циркової студії поповнилась багатьма відзнаками, зокрема наприкінці грудня вихованці «Жанру» підкорили глядацьку і суддівську аудиторії російського міста Архангельськ, де проходив Х ювілейний фестиваль циркового мистецтва «Весела арена».

За словами Петра Герасименка, керівника циркової студії «Жанр», Бердичів був єдиним українським містом, серед більше ніж двадцяти країн-учасниць, що брали участь у фестивалі. Чи не найбільше було представлено й російських міст. Протягом трьох днів конкурсу глядачі і судді могли оцінити майстерність бердичівлян, які підготували для них три номери – «Бердичівський козачок», «Хлопчик ртуть» та «Повітряне адажіо».

Нагородою для жанрівців став диплом лауреата ІІІ ступеню в номінації «Акробатика», який отримав за свій номер «Хлопчик-ртуть» Богдан Нестеровський.

Конкуренція на конкурсі була дуже велика і одним з його суттєвих недоліків було порушення господарями положень фестивалю, за словами пана Герасименка, перед початком заходу всім учасникам було вислано положення в яких було сказано, що кількість учасників від однієї студії не має перевищувати 8 осіб. А коли бердичівляни прибули на конкурс, то побачили, що до складу більшості команд з Росії входять набагато більше людей ніж було заявлено у положенні. Крім того багатьма учасниками було порушено і певний віковий ценз фестивалю, який був заявлений, як дитячий і нашим жанрівцям доводилось змагатись з уже майже дорослими артистами. І тим не менш результат показаний вихованцями «Жанру» в Архангельську доволі високий зважаючи на все перераховане вище.

Часом складалось враження, що не останню роль на фестивалі відіграють і політичні стосунки, відзначив Петро Герасименко, особливо вразило те, що всі країни-учасниці привезли номери так чи інакше забарвлені російським колоритом і тематикою. Учасники з України вирізнялись на цьому тлі своїми номерами, особливо «Бердичівським козачком» - номером в українських національних костюмах під українську музику, що чомусь не дуже сподобалось російському журі, і хоча рівних нашим землякам в цьому жанрі не було, призового місця маленькі бердичівляни не отримали.

Але загалом, враження від фестивалю у жанрівців залишились лише позитивні, цьому посприяла хороша організація та багато інших факторів, які відіграють чималу роль у заходах такого широкого масштабу.

Поки одні вихованці циркової студії змагались на міжнародному фестивалі , інші виборювали звання кращих на рідній землі, серед них – Анастасія Шиманська, фіналістка шоу «Україна має талант», яка привезла з Харкова перше місце завойоване у номінації «Окремі виконавці циркового жанру» на огляді-конкурсі народної творчості працівників залізничного транспорту.

В подальших планах циркової студії «Жанр» не зупинятись на досягнутому, тим більше, що вдале закінчення 2013 року просто зобов’язує до нових звершень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі