Житомирщина – одна з небагатьох областей, які вчасно забезпечили виплату різних видів соціальних допомог

Питання забезпечення своєчасності соціальних виплат, планової роботи закладів і установ соціальної сфери у січні 2014 року були основними на порядку денному Всеукраїнської селекторної наради, яку 21 січня провела Міністр соціальної політики України Наталія Королевська. В її роботі взяли участь директор департаменту праці та соціального захисту облдержадміністрації Галина Корінна, начальник головного управління Пенсійного фонду у Житомирській області Іван Заінчковський, керівники і працівники закладів соціальної сфери області.

На початку свого виступу Наталія Королевська наголосила на тому, що, незважаючи на події, що відбуваються у Києві і в Україні останнім часом, головним завданням працівників галузі є збереження соціального миру, гарантія захисту найбільш вразливих верств населення, якими є пенсіонери, ветерани, інваліди, малозабезпечені, одинокі громадяни. Всі вони мають відчувати підтримку держави.

«Важливо максимально ефективно використовувати кожну соціальну гривню, передбачену Державним бюджетом на 2014-й рік, забезпечити адресність соціальної допомоги», - визначила очільник галузі приорітетні завдання.

Загалом по Україні, за словами Міністра соціальної політики України, забезпечено своєчасність державних виплат на 100%, профінансовано перший транш на суму 3 млрд. 249 млн. грн.. На 20 січня поточного року забезпечено також фінансування соціальних виплат з Фонду соціального страхування на суму 832 млн. грн. На рівні держави немає затримок із забезпеченням пенсійних виплат. У нормальному режимі працюють інтернатні заклади, інші установи соціальної сфери. За повідомленням Наталії Королевської, в Україні створені і працюють 1300 патрульних бригад, 600 пунктів роздачі їжи, 400 пунктів обігріву бездомних громадян.

«Соціальна сфера має працювати стабільно і у посиленому режимі, зважаючи на погіршення погодніх умов, - наголосила Наталія Королевська. – Ми не маємо права допускати жодних затримок соціальних виплат, жодної заборгованої, жодної простроченої копійки».

На Житомирщину за минулий рік надійшло і проплачено 1 млрд. 280 млн. грн. На 2014-й рік заплановано надходжень для соціальних виплат 1 млрд. 600 млн. грн. Про це доповіла директор департаменту праці та соціального захисту облдержадміністрації Галина Корінна, яка відмітила, що 102 млн. грн., передбачені на соціальні виплати у січні, надійшли ще 8 січня. Всі кошти спрямовані у райони і міста області і виплачуються отримувачам допомоги.

«Житомирщина – одна з небагатьох областей, які вчасно забезпечили виплату різних видів соціальних допомог, - зауважила Галина Корінна. – А таких допомог зараз нараховується 24. Вчасно надійшли і виплачені кошти громадянам, які постраждали внаслідок катастрофи на Чорнобильській АЕС. Виплати склали 19 млн. грн.».

Стосовно фінансування пенсійних виплат повідомив начальник головного управління Пенсійного фонду у Житомирській області Іван Заінчковський. Він зауважив, що на сьогоднішній день вже виплачено 80% запланованих сум. Станом на 21 січня профінансовано пенсії по 20 січня включно. Пенсії військовослужбовцям виплачені у повному обсязі. Отже, фінансування пенсійних виплат у поточному місяці відбувається згідно з графіком.

DSC_0427427

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі