На майдані Корольова розробили план вимог та протидії з провокаторами (ФОТО)

Сьогодні, майдан Корольова зібрав кількатисячний мітинг євромайданівців. Перед мітингувальниками вистили Дмитро Ткачук та Влад Пучич.

Вони виголосили вимоги житомирського майдану, а також провели екскурс по проведенню мітингу на сьогодні. Були застереження, щодо боротьби з діями провокаторів у натовпі, а також закликання до мирної акції.

Нагадаємо, за результатами депутатських слухань, які відбулися 24 січня 2014 року о 10.00 год., проведення позачергової сесії міської ради заплановано сьогодні на 15.00 год.

Депутати планують прийняти звернення до Президента України щодо врегулювання суспільно-політичної ситуації у державі.

Цим часом протестуючі вирушили колонами по вулицях Житомира із закликами приєднуватись до них. Учасники зібрання планують знову зібратись на майдані Корольова о 15:00.

Фоторепортаж станом від 12:00 до 13:00

На майдані Корольова розробили план вимог та протидії з провокаторами (ФОТО), фото-1 На майдані Корольова розробили план вимог та протидії з провокаторами (ФОТО), фото-2 На майдані Корольова розробили план вимог та протидії з провокаторами (ФОТО), фото-3 На майдані Корольова розробили план вимог та протидії з провокаторами (ФОТО), фото-4 На майдані Корольова розробили план вимог та протидії з провокаторами (ФОТО), фото-5 На майдані Корольова розробили план вимог та протидії з провокаторами (ФОТО), фото-6 На майдані Корольова розробили план вимог та протидії з провокаторами (ФОТО), фото-7 На майдані Корольова розробили план вимог та протидії з провокаторами (ФОТО), фото-8 На майдані Корольова розробили план вимог та протидії з провокаторами (ФОТО), фото-9 На майдані Корольова розробили план вимог та протидії з провокаторами (ФОТО), фото-10 На майдані Корольова розробили план вимог та протидії з провокаторами (ФОТО), фото-11 На майдані Корольова розробили план вимог та протидії з провокаторами (ФОТО), фото-12 На майдані Корольова розробили план вимог та протидії з провокаторами (ФОТО), фото-13 На майдані Корольова розробили план вимог та протидії з провокаторами (ФОТО), фото-14 На майдані Корольова розробили план вимог та протидії з провокаторами (ФОТО), фото-15 На майдані Корольова розробили план вимог та протидії з провокаторами (ФОТО), фото-16 На майдані Корольова розробили план вимог та протидії з провокаторами (ФОТО), фото-17 На майдані Корольова розробили план вимог та протидії з провокаторами (ФОТО), фото-18
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі