У Романівському районі газ підвели у Ягодинці та Лісну Рудню

Зростання добробуту, підвищення комфорту й безпеки життєдіяльності всіх громадян незалежно від місця проживання – найголовніше завдання, що ставить Президент України Віктор Янукович перед представниками влади у регіонах. У рамках реалізації соціальних ініціатив Глави держави, пов’язаних із розвитком сільських населених пунктів, в січні 2014 року відбувся урочистий пуск газу у селах Ягодинка та Лісна Рудня Ягодинської сільської ради Романівського району.

«Наміри прокласти газові мережі до своїх населених пунктів у Ягодинці та Лісній Рудні місцеві жителі виношували ще з радянських часів, - стверджує Ягодинський сільський голова Віталій Лопоха. - Але до практичного втілення у життя цієї ідеї тоді так і не дійшло. Не увінчалися успіхом і пізніші спроби провести газ від села Будичани Чуднівського району. На коригування плану газифікації ми затратили більше 28 тис. грн. Однак, підвідний газопровід вартістю п'ять мільйонів гривень для нас виявився непосильним завданням. І лише завдяки наполегливій роботі голови райдержадміністрації Олександра Чорноморця та підтримці Віктора Развадовського влітку 2013 року було повторно виготовлено технічну документацію на будівництво підвідного газопроводу від села Бартуха (Карвинівської сільської ради) до сіл Лісна Рудня (2,4 км) та Ягодинка (2,5 км).

Як повідомляють в прес-службі облдержадміністрації, загальна вартість підвідного і розвідного газопроводу до села Лісна Рудня становить 318 тис.грн., а до села Ягодинка – 834 тис. грн. (разом це 1 млн. 152 тис. грн.) Основний тягар по фінансуванню робіт із газифікації взяли на себе місцеві жителі, які об’єдналися у кооперативи.

Газифікація цих населених пунктів стане поштовхом до підведення газопроводів і до решти сіл району, в чому переконаний голова райдержадміністрації Олександр Чорноморець. «Виконуючи соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича, ми докладаємо всіх зусиль, аби соціальна інфраструктура на селі була розвинена, а людям жилося краще. Створення заможного суспільства та конкурентоспроможної економіки – це ті основи, на які нас націлює Глава держави, – пояснив керівник району. – За підтримки та розуміння голови облдержадміністрації Сергія Рижука, голови правління ПАТ „Житомиргаз“ Валентина Ющенка та народного депутата України Віктора Развадовського було побудовано підвідний газопровід у селі Карвинівка. У 2011 році рівень газифікації району становив лише 29%, а на сьогодні ж цей показник – вже 51 %». Крім того, за словами Олександра Павловича, скоро розпочнуться роботи по будівництву підвідних газопроводів й до інших сіл, зокрема – Сарнівка, Товща, Мала Козара та інші.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі