У Житомирі реалізується програма «Тарас Шевченко і діти»

Благодійний фонд "Надія Є" запрошує журналістів взяти участь у презентації соціально-культурного проекту "ПЕРЕДАЙ ДОБРО ПО КОЛУ" та створеного в рамках проекту тематичного календаря «ШЕВЧЕНКО І ДІТИ".

 На світлинах календаря зображені фото дітей, наповнені духом української культури, щирості та доброти.

 Захід відбудеться 31 січня о 15:00 в Обласній дитячій бібліотеці.

Просвітницька мета програми - привернути увагу дітей, молоді, дорослого населення краю до найвидатнішого українського генія, його невмирущої творчої спадщини, вірного патріота України - Тараса Шевченка .
Соціально-культурний проекту «Передай добро по колу», передбачає створення художнього тематичного календаря на ювілейний 2014 рік.
Календар «Т.Шевченко і діти» наповнений духом української культури, душевності, щирості через світлі і радісні образи житомирських діток, які вже цитують Шевченка, а улюблені рядки із Кобзаря виставили на світлинах.
Календар має художню та поліграфічну цінність і стане гарним подарунком учасникам творчих конкурсів та наукових олімпіад, наглядним посібником в закладах освіти та культури, дитячих лікувальних установах, додасть радості дорослому населенню.
Щиро просимо Вас, долучитись до реалізації проекту і «запустити добро по колу», яке неодмінно повернеться до вас зі сторицею ,а сьогодні підтримає дітей соціально-психологічного реабілітаційного центру «Сонячний дім» та інших обездолених талановитих дітей.
Діти вулиці, які не знають батьківського тепла і материнської ласки отримають радість дитинства – заняття музикою, рукоділлям, спортом.
Діяльність Фонду є прозорою, зібрані за проектами кошти розподіляються відкрито.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі