• Головна
  • Коростенська міськрада прийняла відкрите звернення до Президента України та Верховної Ради
15:59, 28 січня 2014 р.

Коростенська міськрада прийняла відкрите звернення до Президента України та Верховної Ради

27 січня відбулася сесія міської ради, на якій було прийнято Відкрите звернення депутатів Коростенської міської ради VI скликання до Президента України, Верховної Ради України, політичних партій та громадських організацій.

Вже з самого ранку біля міської ради зібрались небайдужі до долі України коростенці. Звичайно всіх бажаючих побувати на сесії міської ради сесійна зала не вмістила, тому було організовано аудіотрансляцію.

Перед початком сесії на площі було проведено молебень за Україну.

Депутати міської ради дуже плідно попрацювали напередодні на погоджувальних радах, депутатських комісіях, фракціях, розглянувши різні пропозиції, які надходили від громадськості міста. В результаті було напрацьовано проект звернення, за які проголосувала 42 із присутніх в залі депутатів, серед яких 22 депутати фракції Партії регіонів, 10 – КПУ, 4 – Батьківщина, 4 – Фронт змін, 3 – позафракційні, один позафракційний депутат проголосував проти.

Тих, хто чекав сенсацій у вигляді конфліктів, депутати Коростенської міської ради вкотре розчарували, бо всі питання в міській раді вирішуються в робочому порядку. Це свідчить про відповідальне ставлення депутатів Коростенської міської ради до їх обов’язків, які пріоритетними вважають інтереси Коростенської громади. Також депутати одноголосно прийняли бюджет міста на 2014 рік та ще більше 30 питань, які стосуються життєдіяльності міста.

Нагадаємо, що Коростенська міська рада налічує 50 депутатів, які представляють різні політичні сили.

Відкрите звернення депутатів Коростенської міської ради VI скликання до Президента України, Верховної Ради України, політичних партій та громадських організацій

Ми, депутати міської ради вважаємо неприпустимим подальше розпалювання громадянського протистояння, а тому звертаємось до здорового глузду і мудрості народу та закликаємо об’єднатися і не допустити трагедії і масового кровопролиття.

Депутати міської ради висловлюють занепокоєння ситуацією, в якій опинилась наша держава, а тому заявляємо про наступне:

1. Ми засуджуємо невміння нашої державної влади адекватно і своєчасно реагувати на виклики суспільства, дослухатися до думки громадськості, що власне й стало причиною виходу людей на майдан і подальшого загострення конфлікту.

2. Ми засуджуємо застосування сили будь-якою із сторін конфлікту, а тим більше кровопролиття. Висловлюємо співчуття сім’ям тих, хто став жертвами у цьому протистоянні.

3. Вимагаємо проведення конструктивних переговорів представників влади, лідерів політичних сил та громадських організацій і об’єднань з метою вироблення напрямків виходу з політичної та економічної кризи з одночасним припиненням будь-яких силових дій з обох сторін.

4.  Вимагаємо створити компромісний професійний уряд, який здатний подолати політичну та економічну кризу на період до проведення виборів Президента.

5.  Вимагаємо застосувати амністію до учасників мирних протестів та політичних акцій з одного боку та правоохоронних органів з другого боку, крім випадків, коли були скоєні тяжкі злочини.

6. Звільнити всіх затриманих учасників акцій протесту, як у Києві, так і на місцях. Закрити кримінальні провадження.

7. Притягнути до суворої відповідальності всіх винних в порушенні нині діючого законодавства за скоєння тяжких злочинів.

8. Пропонуємо повернутися до парламентсько-президентської форми правління, внести зміни до Конституції, приділивши особливу увагу правам і свободам людини і громадянина, як політичних так і соціально-економічних.

9. Пропонуємо скасувати або переглянути закони, що були прийняті 16 січня.

10.З метою відродження довіри до органів державної влади розглянути можливість проведення позачергових виборів Президента України та Верховної Ради України.

Відповідально заявляємо про те, що на території міста Коростеня діє Конституція України і всі норми, які в ній прописані, і ми ні за яких обставин не допустимо неконституційних дій, які призводять до ескалації, напруги та конфронтації у нашій територіальній громаді.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...