Житомирські студенти та викладачі взяла участь у Всеукраїнському семінарі «Рух проти ненависті»

 23-25 січня 2014 року було проведено Всеукраїнський семінар з питань запуску та просування загальноєвропейської кампанії «Рух проти ненависті» в Україні.

Семінар відбувся за ініціативи та підтримки Ради Європи, Міністерства молоді та спорту України; основним організатором семінару стала ВМГО «Асоціація «КВН України». Основними завданнями семінару було визначено створення Національного комітету кампанії в Україні «Рух проти ненависті» у межах загальноєвропейського руху «No Hate Spech Movement», розробка його принципів діяльності та плану роботи на 2014 рік.

Участь у семінарі взяли представники урядових і державних організацій, громадських правозахисних, благодійних і молодіжних організацій, а також представники українських медіа. Загалом, участь у семінарі взяли 50 учасників із 15 регіонів України. Наразі триває розробка Інтернет-ресурсу кампанії, який дозволить поширювати бренд-бук кампанії, створити календар всеукраїнських та регіональних заходів кампанії, визначити її методичну та нормативну базу.

Важливо, що національним координатором загальноєвропейської кампанії «Рух проти ненависті» в Україні обрано викладача нашого університету – кандидата педагогічних наук, доцента кафедри соціальної педагогіки та педагогічної майстерності, Надію Павлик.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі