До Всеукраїнського семінару загальноєвропейської кампанії «Рух проти ненависті» приєднався Житомир

Нещодавно відбувся Всеукраїнський семінар з питань запуску та просування загальноєвропейської кампанії «Рух проти ненависті» в Україні  за ініціативи та підтримки Ради Європи, Міністерства молоді та спорту України, а основним організатором семінару виступила ВМГО «Асоціація «КВН України».
До участі у заході приєдналися й представники Житомира - Надія Павлик, яка є координатором проекту працює викладечем у ЖДУ ім.І.Франка, а одна із учасниць  - Ольга Добрякова, голова Житомирського обласної громадської організації "Фідем".
Головними завданнями семінару стало створення Національного комітету кампанії «Рух проти ненависті» в Україні у межах загальноєвропейського руху «No Hate Spech Movement», розробка його принципів діяльності та плану роботи на 2014 рік.
Участь у семінарі взяли представники урядових і державних організацій, низка громадських правозахисних, благодійних і молодіжних організацій та  представники українських медіа. Загалом, участь у семінарі взяли 50 учасників із 15 регіонів України.
Протягом першого дня семінару учасниками були обговорені питання щодо створення Національного комітету загальноєвропейської кампанії; презентовано зміст, напрями та інструменти реалізації кампанії «Рух проти ненависті» в Україні; створено мапу ресурсів реалізації кампанії; охарактеризовано наявний досвід реалізації кампанії та визначено індикатори мови ненависті он-лайн.
Другий день семінару проходив у форматі «Open Space». Учасники обговорили та створили концепцію діяльності Національного комітету «Рух проти ненависті», напрями його діяльності; спроектували структуру сайту кампанії з можливістю модерації усіма зареєстрованими учасниками комітету; розробили спільний план практичних дій кампанії.
Організатори семінару вдячні усім його учасникам за активність, вмотивованість, компетентність. Особливу подяку висловлюємо експертам, які висвітлили базові аспекти кампанії та модераторам робочих груп, спрямованих на досягнення цілей семінару.
Наразі триває розробка Інтернет-ресурсу кампанії, який дозволить поширювати бренд-бук кампанії, створити календар всеукраїнських та регіональних заходів кампанії, визначити її методичну та нормативну базу.

До Всеукраїнського семінару  загальноєвропейської кампанії «Рух проти ненависті» приєднався Житомир, фото-1 До Всеукраїнського семінару  загальноєвропейської кампанії «Рух проти ненависті» приєднався Житомир, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі