• Головна
  • Нерухомість Житомира: особливості купівлі
Реклама
16:34, 30 січня 2014 р.

Нерухомість Житомира: особливості купівлі

Реклама

Житомир - великий економічний центр України. Тут зосереджено немало промислових підприємств. Місто відоме своїми заводами, які займаються випуском скла, металевих конструкцій, електронних приладів. Крім того, в Житомирі активно розвивається кондитерський бізнес, мають попит в місті і країні вироби, що поставляються місцевими швацькими і взуттєвими фабриками. Тут видобувають і оброблюють камінь — граніт. Завдяки величезній кількості корисних копалини він отримав звання "малого Уралу".

Нерухомість Житомира

Навіть попри те, що Житомир не відрізняється великою площею і не може похвалитися великою кількістю пам'яток, мати нерухомість тут досить престижно. За даними, які отримані з порталу Krysha.ua, більшість покупців квартир і будинків тут складають місцеві жителі. Деякі прагнуть купити квартиру в Житомирі з метою розширення житлової площі, а для когось нерухомість - спосіб додаткового заробітку.

Завдяки тому, що в місті функціонує чимала кількість підприємств і шахт, тут регулярно відкриваються нові робочі місця, а тому більшість жителів довколишніх невеликих міст з'їжджаються в Житомир на заробітки. Приїжджим купити квартиру в місті досить непросто (ціни знаходяться на рівні вище середнього), а ось нерухомість, що здається в оренду є оптимальним варіантом вирішення проблеми. Тому оренда житла користується серйозною популярністю в місті і цілком може стати додатковим джерелом доходу.

Особливості купівлі нерухомості в Житомирі

Головна особливість нерухомості в Житомирі полягає в тому, що ціни на житло первинного і вторинного ринку знаходяться приблизно на однаковому рівні. Проте внаслідок того, що будівництво нових житлових комплексів в місті ведеться не так активно, найчастіше покупці прибігають до придбання житла на вторинному ринку.

Перед здійсненням угоди купівлі-продажу в Житомирі необхідно враховувати декілька основних чинників. Так, найбільш важливим з них є район. Абсолютною популярністю користується нерухомість в центрі, оскільки тут зосереджена більшість великих магазинів і супермаркетів, а також тут розташовується велика частина робочих місць. Разом з центром, популярності набирає і нерухомість у великих спальних районах. Найбільший попит мають квартири на Польовій, оскільки тут найактивніше ведеться нове будівництво і можна придбати квартири оригінального планування.

Як вигідніше купити квартиру в Житомирі?

Щоб угода купівлі-продажу нерухомості була стовідсотково безпечною і вигідною, краще всього звернутися по допомогу до представників агентств нерухомості. На сьогодні в місті функціонують тільки перевірені роками досвіду агентства, тому в їх чесності сумніватися не доводиться. Проте співпраця з ріелторами вимагає додаткових капіталовкладень. З цієї причини більшість жителів міста, зважившись на купівлю або продаж нерухомості, все ж, займаються організацією угод самостійно.

Сьогодні купити або продати житло в Житомирі власними силами стало набагато простіше за допомогою порталу про нерухомість Krysha.ua. На цьому ресурсі зібрані усі актуальні оголошення по місту і області, тому тепер претендентові на купівлю, або продаж не доведеться витрачати час на вивчення даних з різних сайтів або дощок оголошень.

На порталі працює зручна система фільтрації пропозицій по містах, районах і категоріях, тому будь-хто зможе знайти оголошення, що цікавлять його, швидко і безперешкодно. Також можна підписатися на інформаційну розсилку тієї або іншої категорії - на електронну пошту регулярно будуть приходити усі оновлення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...