• Головна
  • Сьогодні у Житомирі визначать «Королеву Зими 2014»
конкурс
14:05, 10 лютого 2014 р.

Сьогодні у Житомирі визначать «Королеву Зими 2014»

конкурс

У Житомирському драмтеатрі 10 лютого юні красуні з усієї країни віком 5-18 років у чотирьох вікових номінаціях змагатимуться за перемогу у конкурсі "Королева зими-2014".

Це захід високохудожного рівня, направлений на культурний та естетичний розвиток дітей, цікавий та корисний відпочинок у чудовому місті — Житомир.

Програма конкурсу - відвідування обласного театру ляльок; цікавий відпочинок у дитячому розважальному центрі “Острів розваг”; екскурсія до музею природи; виготовлення фото-рамок до Дня Святого Валентина у дитячій школі “Intelellect Room”; відвідування Замку Радомислю; школа молодого кухара — мастер -клас у ресторані “Чудодієво”.

Конкурс проходить у чотирьох номінаціях: діти від 5 до 7 років; діти від 8 до 10 років; діти від 11 до 13 років; діти від 14 до 18 років.

Офіційні номінації (у кожній віковій групі): Гран-прі Королева зими 2014; I Віце Королева Зими 2014; II Віце Королева Зими 2014; II Віце Королева Зими 2014. Міс глядацьких симпатій “Королева Зими 2014” - номінація яка буде у однієї конкурсантки серед усіх вікових груп). Одна конкурсантка носитиме номінацію “Королева зими 2014”. (переможниця конкурсу).

Учасниці демонструватимуть свою красу і талант під час трьох основних виходів: 

  • “Снігово королева” - вихід у сукні світлого кольору, схожої на бальну (образ снігової королеви), дозволяються аксесуари тримати у руках, можна діадему на волосся закріпити, взуття на підборах.
  • “Хараюку” - одяг (сукня чи костюм) різнокольоровий, перука, взуття на низьких підбора+розповідь про себе.
  • “Майбутній директор” - штани тільки темного кольору зі стрілками, блузка білого кольору з довгим рукавом та метелик на шию, взуття на підборах.
  • Вечірня або коктельна сукня, (вихід не оцінюється), для нагородження.

Усі учасники конкурсу нагороджуються: стрічками, дипломати, діадемами, подарунками від організаторів та спонсорів свята. Переможці отримають можливість приймати участь у Всеукраїнських конкурсах краси та талантів, телепроекті про моделей, зйомках для журналів, а також брати участь в показі Ukrainian Fashion Week.

Відзначимо, що організатором всеукраїнського конкурсу в Житомирі стало модельне агенство "Глорія", яке нещодавно провело в нашому місті конкурс такого ж рівня - "Найкрасивіша україночка-2013".

Генеральним інформаційним партнером конкурсу є сайт 0412.ua.

Більш детально познайомитись з інформацією про захід можна ТУТ.

A3 Королева Зими 2014

A3 Королева Зими 2014

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...