У Бердичеві офіційно перейменовано три вулиці

Подальшу долю трьох найбільших вулиць міста Бердичева вирішено остаточно.

До уваги керівників підприємств, організацій та установ міста Бердичева! Доводимо до Вашого відома рішення виконавчого комітету від 12.12.2013 №510 «Про перейменування вулиць міста». Дане рішення будо затверджено рішенням Бердичівської міської ради від 24.01.2014 №795 і набрало чинності. Для врахування в роботі завірені печаткою рішення Ви зможете отримати у відділі роботи з територіальною громадою (каб. 12 міськвиконкому І поверх (пл.Центральна,1,)) – повідомляє Міськвиконком. .

Пропонуємо вашій увазі повний тест Рішення від 12.12.2013 № 510 «Про перейменування вулиць міста»

Розглянувши пропозиції комісії з перейменування вулиць, провулків, площ міста (протокол засідання комісії від 12.12.2013) та громадськості міста, враховуючи п. 1 рішення міської ради від 06.12.2013 № 786 «Про суспільно-політичну ситуацію в Україні» в частині підтримки євро інтеграційного курсу України, керуючись Порядком перейменування площ, вулиць, провулків міста Бердичева, затвердженим рішенням міської ради від 31.03.2005 № 532, зважаючи на географічне розташування та історичні традиції міста, відповідно до п.1 ч. 1 ст. 37, ст.. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Перейменувати:

1.1 Вулицю К. Лібкнехта на вулицю Європейську

1.2. Вулицю Леніна на вулицю Житомирську

1.3. Вулицю Свердлова на вулицю Вінницьку

2. Управлінню житлово-комунального господарства (Повійчук О.М.) провести орієнтовні розрахунки коштів, необхідних на реалізацію прийнятого рішення.

3. Фінансовому управлінню (Пацата А.К.) передбачити в бюджеті міста на 2014 рік в межах фінансових можливостей кошти на витрати, пов’язані з перейменуванням вулиць, зазначених в п. 1, згідно з наданими управління ЖКГ розрахунками.

4. Відділу роботи з територіальною громадою (Борісова С.І.):

4.1. Інформувати мешканців міста про прийняте рішення через міські засоби масової інформації.

4.2. Направити це рішення керівникам підприємств, організацій та установ міста для врахування в роботі після його затвердження черговою сесією міської ради.

5. Відділу містобудування та архітектури (Шеффер А.М.) підготувати пропозиції щодо внесення змін до рішення міської ради від 18.03.2009 № 637 «Про затвердження переліку назв площ, вулиць і провулків м. Бердичева» (зі змінами).

6. Дане рішення затвердити на черговій сесії міської ради.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови С.П. Онофрійчука та М.І. Гайченю.

Міський голова В.К. Мазур

Нагадаємо, що Члени комісії, керуючись аналізом історичних назв вулиць і рішенням, що було прийнято на черговій сесії міськради, про підтримку євро інтеграційного курсу України, запропонували проект рішення про перейменування трьох головних бердичівських вулиць - Леніна, К. Лібкнехта та Свердлова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі