• Головна
  • У Житомирі демонтують всі незаконно встановлені споруди
16:21, 31 січня 2014 р.

У Житомирі демонтують всі незаконно встановлені споруди

Засідання постійної комісії з питань економіки, транспорту, зв’язку, підприємництва та торгівлі відбулось 30 січня 2014 року.

Під час комісії заслухали заступника начальника управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища міської ради Олену Крижановську щодо незаконно встановлених тимчасових споруд і чому вони не демонтовані.
Олена Вікторівна повідомила, під час проведення інвентаризації тимчасових споруд на території м. Житомира виявлено 53 тимчасові самовільно розташовані споруди.

Також начальник КП «Інспекція з благоустрою м. Житомира» Юрій Самборський надав інформацію за період 2012 – 2013 років щодо звернень стосовно знесення незаконно встановлених тимчасових споруд та їх виконання.

Юрій Анатолійович наголосив на тому, що власників самовільно встановлених тимчасових об’єктів неодноразово попереджають про штрафи, демонтаж об’єктів, але часто на ці попередження вони не реагують, а після демонтажу навіть повторно встановлюють їх.

 «Якщо у членів нашої комісії буде бажання, пропоную створити робочу групу, яка оглянула б центральні вулиці міста і запитала у власників документи і відповідні дозволи на торгівлю», – зазначив голова комісії Юрій Ткаченко.

 За пропозицією першого заступника Житомирського міського голови Галини Семенець, члени комісії доручили управлінню комунального господарства підготувати проект рішення «Про демонтаж незаконно встановлених тимчасових споруд» і внести на розгляд сесії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...