• Головна
  • Військовослужбовці Житомирщини є поза політикою
загальні збори
17:45, 1 лютого 2014 р.

Військовослужбовці Житомирщини є поза політикою

загальні збори

У військових частинах Житомирщини пройшли загальні збори військовослужбовців на якому ухвалили звернення до Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України.

Відповідно до чинного законодавства України військовослужбовці Збройних Сил України є поза політикою. Про це неодноразово констатував Міністр оборони України Павло Лебедєв, наголошуючи на неможливості участі військових підрозділів Збройних Сил України у вирішенні внутрішніх політичних проблем.

Але як громадяни країни учасники зборів висловили стурбованість ситуацією, що склалася останнім часом в Україні. Не можуть байдуже спостерігати за подіями, адже мир та добробут в державі - це щастя та розвиток нації, рідних та близьких, майбутнє наших дітей.

Тому на загальних зборах військовослужбовці ухвалили звернення до Президента України, в якому, зокрема, йдеться про недопущення розпалу громадянської війни і руйнування цілісності держави.

Так у Житомирському військовому інституті імені С.П.Корольова Державного університету телекомунікацій відбулись загальні збори постійного складу військовослужбовців, на яких було розглянуто проект Звернення військовослужбовців Збройних Сил України до Президента України – Верховного Головнокомандувача.

На зборах було зачитано проект Звернення та проведено його обговорення. Із вступним словом виступив начальник військового інституту генерал-майор Юрій Даник. Він підкреслив що ті кроки, які зараз здійснюються керівництвом держави сприяють стабілізації ситуації у державі.

Усі виступаючі висловлювались за підтримку Звернення, при цьому наголошуючи про важливість недопущення застосування силових методів вирішення політичної кризи, яка сталась у країні, недопущення конфронтації та ескалації протиріч, що вже існують.

В свою чергу в 50 окремому ремонтно – відновлювальному батальйоні було організовано обговорення на загальних зборах Звернення на якому військовослужбовці військової частини постановили підтримати   шлях миру і спокою, задля процвітання України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...