• Головна
  • «Житомиргаз» встановив понад 12 тисяч лічильників газу
14:15, 5 лютого 2014 р.

«Житомиргаз» встановив понад 12 тисяч лічильників газу

ПАТ «Житомиргаз» встановив 12,7 тисяч побутових лічильників газу та замінив майже 10 тисяч лічильників протягом 2013 року. На реалізацію програми оснащення житлового фонду лічильниками газу підприємство направило 7 мільйонів гривень.

Встановлення безкоштовних лічильників ПАТ «Житомиргаз» здійснює відповідно до Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» № 3353 від 16 червня 2011 року. У законі визначені терміни та категорії споживачів, які мають право на встановлення лічильників. За власні кошти ПАТ «Житомиргаз» встановив і замінив 15,5 тисяч лічильників, за кошти клієнтів – 7 тисяч, що на 35 % більше, ніж в попередньому році.

«З появою у квартирі чи будинку лічильника споживач отримує можливість контролювати власні витрати та економити енергоресурси. Прилад показує фактично спожиті кубометри газу і дає можливість споживачеві заощадити до 30% свого бюджету. Тому розраховуватися за показниками лічильника значно вигідніше, аніж за встановленими нормами при його відсутності», – зазначив голова правління ПАТ «Житомиргаз» Валентин Ющенко.

Оснащення приладами обліку споживачів, які використовують природний газ для підігріву води та для приготування їжі, завершиться до 1 січня 2016 року. Найчисленніша група споживачів газу, яким необхідно встановити лічильники, – це користувачі тільки газовими плитами. Термін встановлення лічильників для таких споживачів – 1 січня 2018 року.

Довідка.

Публічне акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації «Житомиргаз» забезпечує природним та скрапленим газом Житомирську область. Щорічно підприємство транспортує 860 мільйонів кубометрів газу.

Клієнтами ПАТ «Житомиргаз» є 350 тисяч сімей Житомирської області, 5 тисяч комунально-побутових об’єктів та більше 200 промислових підприємств. Серед найбільших клієнтів такі підприємства, як Біомедскло, Житомирський картонний комбінат, Малинська паперова фабрика – Вайдманн, Житомирський маслозавод та інші.

ПАТ «Житомиргаз» є одним з найбільших роботодавців Житомирської області. Штат компанії становить 2,6 тисяч осіб. Підприємство входить в десяток найбільших платників податків області. Протягом 2013 року до бюджетів різних рівнів було перераховано 62,4 мільйони гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...