• Головна
  • У Житомирі відбулася одинадцята виставка методичних ідей освітян області
17:33, 5 лютого 2014 р.

У Житомирі відбулася одинадцята виставка методичних ідей освітян області

4 лютого у Житомирському державному університеті імені Івана Франка відбулася одинадцята виставка методичних ідей освітян області за 2013 рік.

 Традиційно ярмарок приймав гостей під час зимових канікул студентів. Проте цього року дійство відбувалося на другому поверсі центрального корпусу університету. Саме там імпульс енергетики на черговий навчальний семестр задавали усі 43 кафедри вузу.

 До огляду «методичних сил» долучилися й заклади-члени навчального науково-виробничого комплексу ЖДУ імені Івана Франка «Полісся». Так на виставці свої методичні доробки презентували Центр професійно-технічної освіти м. Житомира, Житомирський обласний педагогічний ліцей, Коростишівський педагогічний коледж імені І. Франка, Бердичівський педагогічний коледж, Новоград-Волинський медичний коледж, Житомирський міський ліцей № 25, Житомирська гуманітарна гімназія № 23 ім. М.Й. Очерета, Житомирський коледж культури і мистецтв ім. І. Огієнка Житомирської обласної ради та Новоград-Волинський колегіум. Варто зауважити, що цього року ярмарок методичних ідей у ЖДУ імені Івана Франка вийшов за межі області – освітянські новинки презентувало видавництво «Навчальна книга – Богдан» (м. Тернопіль).

 Родзинкою одинадцятого методичного ярмарку ідей ЖДУ імені Івана Франка стало проведення круглого столу, присвяченого методичним напрацюванням освітян області в 2013 році.

 У його роботі взяв участь й перший заступник голови Житомирської обласної ради Володимир Арешонков. «На жаль, нема змін до Закону «Про вищу освіту», де б мало йтися про більшу автономію університетів, надання їм ширших можливостей в тому числі економічних, фінансових… Без цього розвиток сучасних навчальних закладів неможливий», - зауважив перший заступник голови Житомирської обласної ради. Також Володимир Арешонков прокоментував важливість якості освіти в наш час: «Як би там не було в політиці, економіці, але в педагогіці ми робимо послідовні кроки до покращення якості освіти… Майбутнє сьогодні вирішується в університеті.

 Тому ми повинні виховувати спеціалістів з гідним рівнем підготовки, які завтра будуть керувати та визначати наше майбутнє».

 Під час ярмарку кожен учасник презентував свої методичні досягнення за попередній рік. Серед них – авторські підручники, методичні посібники та методичні розробки до навчальних предметів, плани лабораторних занять, плани польових, виробничих та навчальних практик, робочі програми, використання у навчальному процесі комп’ютерної техніки, інформатизації навчального процесу тощо. Також на виставці було продемонстровано кращі творчі роботи та зразки виробничої діяльності студентів і технічна творчість (макети, моделі та ін.), матеріали профорієнтаційного змісту у вигляді рекламних буклетів, плакатів тощо.

 Нагадаємо, що Житомирський державний університет імені Івана Франка єдиний вищий навчальний заклад в області, який проводить подібний огляд «методичних сил» перед новим навчальним семестром. Лише відвідавши таку виставку, можна бути впевненим у тому, що ЖДУ імені Івана Франка є справжнім класичним навчальним закладом із значним науковим і методичним потенціалом, якісною освітою та навчанням. Адже якісна освіта в університеті – це не переобтяжена освіта, а якісне навчання – навчання, яке приносить радість студентам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...