08:32, 30 березня 2011 р.

«Місто Сонця» відвідає дітей

Театр «Місто Сонця» відвідає обласний спеціалізований будинок дитини Житомирської обласної ради в Новоград-Волинському

2 квітня 2011 року в рамках візиту благодійного театру «Місто Сонця» в обласний спеціалізований будинок дитини Житомирської обласної ради, що знаходиться в місті Новоград-Волинський, буде поставлено спектакль «Нові пригоди трьох поросят».

Будинок дитини є закладом охорони здоров'я для медико-соціального захисту дітей -сиріт, дітей-інвалідів, дітей з невиліковними шкіряними захворюваннями, токсоплазмозом, гепатитом В.

Київський благодійний театр «Місто Сонця» був створений у грудні 2007 року волонтерами-ентузіастами. Під керівництвом режисера Наталії Грабовської перший різдвяний спектакль театру «Мадагаскарці у пошуках Нового року» відправився з гастролями по дитячих будинках Києва і регіонів.

Навесні 2008 року на малій сцені театру «Сузір’я», що була надана художнім керівником Олексієм Кужельним, почалися репетиції вистави «Морська братія». Прем'єра відбулася в жовтні 2008 року, після чого спектакль успішно проходить в дитячих установах України.

Навесні 2009 року театр почав підготовку вистави за п’єсою «Один день з життя незвичайного малюка», прем'єра якого відбулась в грудні 2009 року. Також для дітей була створена інтерактивна пізнавальна енциклопедія. У найближчих перспективах - вистава для дитячих виправних установ, вистава для дітей і дорослих „Маленький принц” (за А. Екзюпері), нові випуски „Сонячної енциклопедії” та багато інших благодійних акцій.

Наш театр пропагує ідеї добра, любові та дружби, і, звичайно ж, допомоги дітям, що залишилися без батьківського тепла. Спектаклі театру – інтерактивні, з конкурсами, піснями і танцями, розраховані на різну вікову категорію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...