10:00, 30 березня 2011 р.

ШАНОВНІ ПЛАТНИКИ!

Державна податкова служба робить все, щоб створити комфортні умови для сумлінних платників. Підвищення якості сервісу та постійна «робота над помилками» - наш шлях до рівноправного партнерства з бізнесом. Ми не тільки оперативно відреагували на скарги, що з’явилися під час подання Податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб. Ми ще й заздалегідь робимо все, щоб уникнути подібних ситуацій у майбутньому. Як вам відомо, за результатами I кварталу необхідно подати в органи ДПС Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку на доходи фізичних осіб (форма №1ДФ).
Нагадаю також, що відповідно до положень Податкового кодексу України (п.176.2 «б») особи, які мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати такий розрахунок у строки, встановлені для податкового кварталу.
Звертаю Вашу увагу, що органи податкової служби починають прийом звітності з 1 квітня, і прийматимуть «форму №1ДФ» до 10 травня. Я закликаю платників не зволікати до останнього, а в будь-який зручний час протягом цих 40 днів надати звіт до податкових інспекцій.
Форма Податкового розрахунку (ф.№1ДФ), порядок його заповнення та подання податковими агентами затверджені наказом ДПС України від 24.12.10 №1020. Консультаційні центри Податкової служби, як завжди, готові надати пояснення та рекомендації з правильного оформлення та подання звітності за цією формою.
Наперед вдячний вам за плідне співробітництво та своєчасно подану звітність.

З повагою,
Голова ДПС України
Віталій Захарченко


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
У Житомирі працівники водоканалу виявили унікальну знахідку — дерев’яний трубопровід початку ХХ століття протяжністю близько 300 м
ВОДОКАНАЛ
По Житомирській області сильний вітер!, — САД
САД
Реформа харчування очима житомирських кухарів: нові виклики, нові страви, — ФОТО
ХАРЧУВАННЯ У ШКОЛАХ
Після запуску сміттєпереробного заводу у Житомирі з’явиться тариф на перероблення побутових відходів, а тариф на захоронення зменшиться до 15 копійок
СМІТТЄПЕРЕРОБНИЙ ЗАВОД
Оголошення
live comments feed...