• Головна
  • Минулого року Житомирщина отримала 286 млн дол. США іноземних інвестицій
17:00, 6 лютого 2014 р.

Минулого року Житомирщина отримала 286 млн дол. США іноземних інвестицій

Станом на 1 жовтня 2013 року загальний обсяг іноземних інвестицій у Житомирську область становив 374,3 млн дол. США, з них 286 млн дол. США надійшло у промисловість (77 % загального обсягу).

Такі дані оприлюднив голова облдержадміністрації Сергій Рижук 6 лютого під час обласної наради «Про підсумки роботи промисловості області у 2013 році та реалізація у 2014 році пріоритетів, визначених державною стратегією регіонального розвитку щодо модернізації економіки та проведення структурних реформ».

– За рахунок інвестиційних ресурсів на Житомирщині побудовано і модернізовано потужні промислові об’єкти, які вже сьогодні суттєво впливають на формування основних економічних показників. Це, зокрема, товариство «Церсаніт-Інвест» у Новоград-Волинському районі, Коростенський завод МДФ, підприємство «ІЗОВАТ» і ТОВ «Обербетон Інвест» у Житомирі та новозбудоване підприємство «Інко-Фуд» у місті Бердичеві, – пояснив очільник області, і зауважив: – Це дозволило щорічно створювати у промисловості області понад п’ять тисяч нових робочих місць і збільшувати обсяги реалізованої промислової продукції в середньому на 2 млрд грн.

Сергій Миколайович також відзначив, що за останні роки у розвиток промисловості регіону було спрямовано майже 4 млрд грн вітчизняних капітальних і 78 млн дол. США прямих іноземних інвестицій. При чому, за дев’ять місяців минулого року капітальні вкладення зросли на 7,4 % і склали 815,2 млн грн. (у добувній галузі освоєно 30 % загального обсягу, у переробній – 57 %, у постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – майже 10 %).

Для іноземних партнерів найбільш інвестиційно привабливими були підприємства гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції, де зосереджено понад 98 млн дол. США, добувної промисловості і розроблення кар`єрів – 51,2 млн дол. США, виготовлення виробів зі деревини, виробництво паперу та поліграфічна діяльність – 27,2 млн дол. США.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
У Житомирі працівники водоканалу виявили унікальну знахідку — дерев’яний трубопровід початку ХХ століття протяжністю близько 300 м
ВОДОКАНАЛ
По Житомирській області сильний вітер!, — САД
САД
Реформа харчування очима житомирських кухарів: нові виклики, нові страви, — ФОТО
ХАРЧУВАННЯ У ШКОЛАХ
Після запуску сміттєпереробного заводу у Житомирі з’явиться тариф на перероблення побутових відходів, а тариф на захоронення зменшиться до 15 копійок
СМІТТЄПЕРЕРОБНИЙ ЗАВОД
Оголошення
live comments feed...