• Головна
  • Йосип Запаловський: Житомирщина готова до тіснішої співпраці з Республікою Польща (ФОТО)
14:23, 30 березня 2011 р.

Йосип Запаловський: Житомирщина готова до тіснішої співпраці з Республікою Польща (ФОТО)

Як нам повідомили в Прес-службі обласної ради, 29 березня голова Житомирської обласної ради Йосип Запаловський зустрівся з Генеральним консулом Республіки Польща у Вінниці паном Кшиштофом Свідереком та Почесним консулом Республіки Польща у Житомирі Юрієм Водерацьким.

Обговорено стан співробітництва Житомирської області з Республікою Польща в економічній, соціальній, культурно-мистецькій сфері, окреслено шляхи розширення співпраці між обома країнами.

«Між нашими слов’янськими державами багато спільного: у культурі, історії, вірі, ментальності, а головне – у прагненні обох народів жити заможніше. І це спонукає нас постійно обмінюватися корисним досвідом у різних сферах життя», - наголосив у ході зустрічі голова обласної ради. І додав: «Сьогодні ми тут, щоб звірити наші спільні кроки з подальшого удосконалення ділових, культурно-мистецьких, духовно-освітніх та інших взаємин між Житомирською областю та Республікою Польща».

Як перспективні та продуктивні на регіональному рівні Й.А.Запаловський визначив такі: пожвавлення зовнішньоторговельних операцій; розширення інвестиційної діяльності; реалізація спільних проектів у різних галузях та обмін досвідом сфері місцевого самоврядування. Голова обласної ради поінформував, що нещодавно делегація області під його головуванням брала участь у форумі місцевого самоврядування, який відбувся у Варшаві. Він зауважив, що ряд напрацювань представницької гілки влади Польщі Житомирщина готова вже сьогодні взяти на озброєння.

Голова обласної ради також запевнив польську сторону, що на території області місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування активно сприятимуть тому, щоб співпраця між двома народами у всіх сферах набула нового якісного виміру. Тим більше до цього підштовхує реалізація спільного проекту – проведення на території наших країн фіналу Чемпіонату Європи – 2012 із футболу.

Генеральний консул у Вінниці пан Кшиштоф Свідерек від імені польської бізнес-еліти, яка працює на території Житомирської області, подякував представникам місцевих органів влади за допомогу в реалізації корисних для обох країн проектах та за підтримку польської діаспори на Житомирщині. «Певний, що ми і надалі тісно та плідно працюватимемо на благо наших територіальних громад», – сказав Генеральний консул.

Йосип Запаловський: Житомирщина готова до тіснішої співпраці з Республікою Польща (ФОТО), фото-1
Йосип Запаловський: Житомирщина готова до тіснішої співпраці з Республікою Польща (ФОТО), фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...