• Головна
  • Житомирській навчально-виховний, позашкільний клуб «Дружба»
16:30, 30 березня 2011 р.

Житомирській навчально-виховний, позашкільний клуб «Дружба»

Житомирській навчально - виховний, позашкільний клуб "Дружба" в цьому році став переможцем всеукраїнського конкурсу малюнків. Та славиться цей колектив ще й іншими перемогами. На базі клубу діє єдиний в області ансамбль юних сопілкарів "Водограй".

Про працю педагогів та досягнення їх вихованців на різних етапах обласного та всеукраїнських конкурсів далі...

Різноманіття захоплень та кількість образотворчих студій, спортивних секцій та колективів самодіяльних театрів просто не злічити, адже тут знаходять собі час для розваг, енергії, пошуку та розвитку таланту дітипочинаючи від двох років та завершуючи дорослими юнаками та дівчатами . І батьки раді, що дитина має захоплення і досягнення.

Людмила Крижановська - голова батьківського комітету клубу „Дружба”: "Ей нравится здесь, мы ходим на рождения и она берет с собой сопилку и это как будто подарок друзьям. Руководитель ей заменил дедушку, он очень вежлив и приветлив. И я вижу, что у ребенка есть результат»
Такий особистий результат має кожен, хто переступив поріг навчально - виховного клубу „Дружба”. Ансамбль юних сопілкарів тут особливо в пошані, адже він єдиний в області. І тепер діти готуються до великого концерту на головній сцені Житомира.

Олександр Шоромко - керівник ансамблю юних сопілкарів „Водограй”: "Я беру твори не лише українські, а й інших народів. У нас є і російські пісні, і білоруські, і татарські, і грузинські”.
Таких клубів при житлово - комунальних дільницях в Житомирі було більше двох десятків, а тепер вже одиниці. І чому ж ми тоді бідкаємося , що діти не можуть знайти заняття після уроків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...