
фото
11:47, 11 лютого 2014 р.
У Коростишеві запах диму та горілого розбудив мешканців будинку
фото
11 лютого о 06:55 на пункт зв’язку 20-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Коростишів надійшло повідомлення про пожежу в дерев’яному житловому будинку, що знаходиться в районному центрі.
Загоряння помітила дочка власниці житла. Вона прокинулася від їдкого запаху диму і негайно сповістила про це матір. Остання і зателефонувала до служби порятунку «101».
Як повідомили в У ДСНС у Житомирській області, на момент прибуття вогнеборців, дах будівлі був охоплений полум’ям. Провівши розвідку, в оселі людей не виявлено.
Внаслідок події вогнем знищено покрівлю дому, оздоблення в кімнаті та окремі речі домашнього вжитку. Своїми оперативними діями бійці ДСНС запобігли розповсюдженню вогню іншими кімнатами оселі. Крім того вогнеборці не допустили перекидання полум’я на сусідні будівлі. Зокрема, за 7 м від осередку пожежі знаходився сусідський житловий будинок.
Пожежу локалізовано о 07:15, ліквідовано – о 09:00. Травмованих не виявлено.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:00
30 квітня
15:00
30 квітня
Вакуумні пакувальники для бізнесу: як зберегти продукцію та підвищити рентабельність
Новини компаній
12:00
30 квітня
Постава, хода, біль у ногах: коли дитину варто показати ортопеду
Новини компаній
14:00
29 квітня
13:25
28 квітня
ТОП новини
Оголошення
10:47, 19 квітня
10:47, 19 квітня
10:47, 19 квітня
10:47, 19 квітня
10:47, 19 квітня
