• Головна
  • Три коростенки є переможцями «Кращий податковий інспектор України» по Житомирщині
16:41, 11 лютого 2014 р.

Три коростенки є переможцями «Кращий податковий інспектор України» по Житомирщині

    Всеукраїнський конкурс під назвою "Кращий податковий інспектор України"  проводився  в кінці 2013 року  редакцією газети "Все про бухгалтерський облік". Газета нагороджена Почесною грамотою та пам’ятним знаком Кабінету Міністрів України за значний внесок у розвиток економічної та правової освіти громадян України та є авторитетним виданням, яке має широке визнання працівників економічної сфери та платників податків. 

  Всеукраїнський конкурс "Кращий податковий інспектор України"  охоплював всю територію України й діяв за правилами відкритого публічного голосування кожного бажаючого в мережі Інтернет за свого кращого податкового інспектора.

Про це повідомляє офіційний сайт Коростеня.

  Переможцями  Всеукраїнського конкурсу "Кращий податковий інспектор України" в 2013 році по Житомирській області  стали 3 коростенки (Огородник Ольга-1 місце, Каленська Катерина-2 місце та Бовсунівська Тетяна-3 місце), працівники Коростенської ОДПІ.

 Каленська Катерина користується повагою серед колег та платників на протязі 10 років, завжди готова надати всебічну допомогу платникам податків у вирішенні багатьох питань податкового законодавства. Результатом роботи є довіра платників, які подарували їй своїми голосами 2 місце по області.

 Добросовісно та в повному обсязі виконує свої функціональні обов’язки  податкового інспектора Тетяна Бовсунівська, за що  голосуванням платників отримала 3 місце по Житомирській області за роботу.

   Перше місце в Житомирській області  здобула Огородник Ольга Григорівна, набравши найбільшу кількість голосів згідно народного рейтингу. Ольга Огородник  ввійшла в 15-тку  кращих податкових інспекторів України, які отримали більше 1 тисячі голосів народного визнання, а саме: за неї віддали 1144 голоси подяки за сумлінне виконання своїх обов’язків на протязі 15 років роботи в Коростенській ОДПІ для покращення  платникам  умов  практичного застосування податкового законодавства.

 Слід відмітити, що умови участі та можливість перемогти були у кожного працюючого податкового інспектора рівні. Необхідно було платникам лише зареєструвати прізвище, ім’я, по-батькові того інспектора, за якого вони хотіли  б віддати свої голоси щоденно на протязі 3-х останніх місяців 2013 року.

  Редакцією газети  "Все про бухгалтерський облік"  всі три переможниці Житомирської області  відзначені  дипломами.

  Перемога коростенців ще раз підтверджує покращення партнерських відносин платників та працівників Міністерства доходів і зборів, вселяє надію на те, що всі ми з гідністю витримаємо всі випробування та завтра будемо кращими, ніж сьогодні, а в результаті  маленьких особистих перемог кожного складуться великі здобутки нашого народу та держави.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...