• Головна
  • Робочий візит першого заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ у Житомир
14:00, 31 березня 2011 р.

Робочий візит першого заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ у Житомир

На Житомирщину з робочим візитом прибув перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Юрій Єгорович Хіврич.

Поїздка відбувається в рамках започаткованих міністерством перевірок в усіх регіонах країни технічного стану систем централізованого водовідведення, які потребують сьогодні суттєвого оновлення, оскільки будівництво нових каналізаційних потужностей і реконструкція діючих мереж і споруд було протягом останніх років припинено. Ю.Є.Хіврич ознайомився з системою водовідведення в Коростишеві та місті Житомирі. Заступник міністра у супроводі заступника голови облдержадміністрації М.М.Олещенка та житомирського міського голови В.М.Дебоя відвідав очисні споруди каналізації Житомирського водоканалу. Директор комунального підприємства «Житомирводоканал» Л.Й.Башинський ознайомив високопосдовців з роботою а ОСК-1, де сьогодні за сучасними технологіями очистки щодоби повертається для подальшого користування 76 тисяч метрів кубічних стічних вод та виклав проблеми, які потребують невідкладного вирішення і які без допомоги держави здійснити неможливо.

Заступник міністра дав позитивну оцінку діяльності житомирських фахівців і зазначив, що уже в травні в Уряді планують затвердити Концепцію Загальнодержавної програми розвитку та реконструкції централізованих систем водовідведення населених пунктів України на 2012-2020 роки. Сьогодні триває робота над цим документом і проблеми водогосподарства м. Житомира будуть при цьому враховані.

 

Робочий візит першого заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ у Житомир, фото-1
Робочий візит першого заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ у Житомир, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...