• Головна
  • Житомир полонили противна мряка та підсліпуваті тумани
прогноз погоди
12:19, 13 лютого 2014 р.

Житомир полонили противна мряка та підсліпуваті тумани

прогноз погоди

Велика кількість циклонів та атмосферних фронтів на заході Європи блокують доступ до нас прохолодного повітря і англійських повеневих дощів, говорить синоптик opogode.ua Наталка Діденко.

Це розташування атмосферних процесів створює умови для перебування України у теплому секторі. Більш прохолодне повітря залишається за західними та північними кордонами. А до нас з півдня просто потужно несе високу температуру повітря, яка 13 лютого досягне +22 градусів! Це, щоправда, на крайньому півдні, але й на решті території трястися від холоду не доведеться. Очікується +3+10 градусів.

Заважатимуть насолоджуватися теплом дощики, противна мряка та підсліпуваті тумани.

У Житомирі пройде невеликий дощ, туман погіршить видимість до 300 метрів, а висока температура до +6 градусів активно руйнуватиме лід на Дніпрі, тож не женіться за рибою.

До уваги метеочутливих людей, ризиків за такої погоди повно: загострення недуг легень та бронхів. Бережіть себе та слідкуйте за нашими прогнозами!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...